"Wiedźmin": Henry Cavill przyjedzie do Polski promować serial. Pojawią się też odtwórczynie głównych ról - Anya Chalotra i Freya Allan

Premiera adaptacji książek Spakowskiego na platformie Netflix zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji do naszego kraju zawita obsada serialu "Wiedźmin". Nad Wisłę przybędą Henry Cavill, Freya Allan i Anya Chalotra.

Fani serii nie mogą się doczekać, aby zobaczyć pierwszy sezon "Wiedźmina". Producent serialu ogłosił, że w ramach promocji do naszego kraju przyjadą odtwórcy głównych ról - Henry Cavill (Wiedźmin), Freya Allan (Cirilla) oraz Anya Chalotra (Yennefer). Prezentem świątecznym będzie 8 odcinków do obejrzenia już od 20 grudnia na Netflixie.

Obsada "Wiedźmina" odwiedzi Polskę

Na premierze serialu, oprócz obsady pojawią się showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich oraz Tomek Bagiński, współproducent serialu Netflixa. Bagiński byt nominowany do Oscara za krótkometrażowy film "Katedra". Premiera "Wiedźmina" odbędzie się na warszawskim Torze Służewiec już 18 grudnia, czyli dwa dni przed premierą na platformie Netflix.

Obecni będą aktorzy wcielający się w główne role w serialu. Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan ponownie przyjadą nad Wisłę, ale tym razem w celu promocji produkcji, a nie kręcić kolejne sceny.

Nie zabraknie tam z pewnością także Macieja Musiała, który jako jedyny Polak zagrał w „Wiedźminie”. Wcielił się w postać Sir Lazlo.

"Wiedźmin" dostanie drugi sezon

Jeszcze przed premierą 1. sezonu „Wiedźmina”, zapowiedziano, że powstanie jego kontynuacja. Zdjęcia do 2. sezonu mają rozpocząć się w Londynie na początku 2020 roku, zaś na Netfix ma pojawić się w 2021 roku. 

Czekacie na premierę?

DK

Zobacz pełny zwiastun serialu "Wiedźmin". To będzie spektakularna produkcja!

Zobacz wideo
Więcej o: