Donald Trump przylatuje do Wielkiej Brytanii. Media przypominają, co mówił o zdjęciach księżnej Kate topless

We wtorkowy wieczór w Wielkiej Brytanii odbędzie się szczyt NATO. Z powodu nieobecności księcia Williama prezydentów państw przywita księżna Kate. Jednym z nich będzie sam Donald Trump, który swego czasu miał dość niepochlebne zdanie o księżnej Kate.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump znany jest ze specyficznego poczucia humoru i kontrowersyjnych wypowiedzi, o czym wielokrotnie nas przekonywał. We wtorkowy wieczór będzie jednym z gości na szczycie NATO w Wielkiej Brytanii. Po spotkaniu przywódcy państw są zaproszeni na uroczystą kolację w pałacu Buckingham, gdzie powita ich m.in. przyszła królowa, księżna Kate.

Donald Trump o księżnej Kate

Wszystkich przywódców państw przywita książę Karol z księżną Kate, przy której po raz pierwszy nie będzie księcia Williama (przebywa on w Kuwejcie). Brytyjskie tabloidy na wieść, że księżna Kate będzie musiała sama przywitać prezydenta Stanów Zjednoczonych, przypominają sytuację, która miała miejsce 7 lat temu.

Epizod, o którym mowa, miał miejsce w 2012 roku. Francuscy paparazzi sfotografowali wtedy księżną Kate, która podczas swoich prywatnych wakacji opalała się topless. Cała sytuacja oburzyła rodzinę królewską, która postanowiła założyć proces przeciwko tabloidowi. Ku zdziwieniu wszystkich, proces ten został wygrany.

Donald Trump całą sytuację skomentował wówczas na swoim profilu na Twitterze. Oczywiście w typowy dla siebie sposób. Prezydent obwinił księżną Kate, mówiąc, że gdyby się nie rozbierała, nie byłoby żadnych zdjęć topless.

Kto by nie chciał zrobić fotek Kate i zarobić mnóstwo kasy, kiedy ona się rozbiera do naga. Kate, no weź! - napisał wówczas.

Donald Trump komentuje nagie zdjęcie księżnej Kate

Komentarz Trumpa wywołał wtedy ogromne oburzenie w internecie, a królewscy obserwatorzy krytykowali Trumpa za jego przerażające i bezduszne podejście do sytuacji. Dodatkowo Donald Trump już wtedy był uważany za kandydata na prezydenta USA.

Para książęca nie odniosła się nigdy do komentarza Trumpa, ale nie ma najmniejszych wątpliwości, że sprawa jest znana księżnej Kate. Dodajmy, że to nie pierwsze faux-pas amerykańskiego prezydenta. Podczas swojej poprzedniej wizyty w Wielkiej Brytanii złamał protokół królewski, idąc przed królową i przysypiając w trakcie jej przemówienia.

Ciekawe, jak będzie wyglądać wtorkowe spotkanie Trumpa z księżną Kate. Myślcie, że prezydent okaże choć trochę skruchy?

BO

Poniżej możecie zobaczyć, jak Donald Trump ze swoją żoną rozdają cukierki na Halloween. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.