Kamil D. został zatrzymany przez policję. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chodzi o weksle

Wirtualna Polska informuje, że Kamil D. został zatrzymany przez policję. Podobno chodzi o sprawę sfałszowanych weksli.

Kamil D. podobno został zatrzymany przez policję, o czym informuje Wirtualna Polska. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o weksle z 2009 roku. Teraz tę sprawę bada prokuratura w Katowicach.

Sprawa weksli Kamila D. - o co chodzi?

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, sprawa Kamila D. z wekslami zaczęła się w 2009 roku. Wtedy dziennikarz złożył w jednym z banków weksle, opiewające na 2 miliony franków szwajcarskich i 300 tys. złotych. Miały być one poręczeniem kredytu, który Kamil dostał na zakup inwestycji. Na dokumencie widnieje jednak podpis nie tylko jego, ale również jego ówczesnej żony. Sprawa wyszła na jaw, kiedy okazało się, że D. nie spłaca kredytu, a bank zwrócił się z prośbą o kolejną ratę właśnie do Marianny Dufek. Złożono zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i machina ruszyła.

Adwokata Kamila D. przyznał w rozmowie z Wirtualną Polską, że jego klient faktycznie miał problemy ze spłatą kredytu. Tymczasem adwokaci byłej żony dziennikarza uważają, że podpis na wekslu nie należy do niej. Kamil D. twierdził natomiast, że kobieta była obecna przy podpisywaniu dokumentów, a także wiedziała o zabezpieczeniu w postaci weksla.

KM

Dufek i D. przechodzili przez trudny rozwód, ale nie tylko oni:

Zobacz wideo