"Zniewolona" wraca z trzecim sezonem! Wiemy, ile będzie odcinków i na jakim etapie jest produkcja

Serial "Zniewolona" szczyci się ogromną popularnością w Polsce i na Ukrainie. Dla wszystkich fanów mamy dobrą informację. Powstaje trzeci sezon.

To już potwierdzona informacja. W 2021 roku będziemy mogli zobaczyć trzeci sezon popularnego serialu "Zniewolona". Ukaże się on już wiosną.

Będzie trzeci sezon serialu "Zniewolona"!

Po ogromnym sukcesie 1. i 2. sezonu serialu, produkcja długo zastanawiała się nad kontynuacją. Nie była ona wcale pewna, niezależnie od bardzo ciepłego przyjęcia "Zniewolonej" na Ukrainie i w Polsce - aktorzy z głównych ról rozjechali się po świecie, los Kateriny zawisł na włosku. Teraz jednak potwierdzono, że rozpoczęły się prace nad 3. sezonem. A to wciąż nie wszystko. Tak jak w przypadku poprzednich dwóch sezonów, również i tym razem nakręcone zostaną dwa - potwierdzamy więc nie tylko trzeci, ale i od razu czwarty sezon serialu.

Trzecia (i czwarta) seria będzie mieć 48 odcinków (po 24 odcinki). Obecnie trwają castingi do nowych ról i wiemy, że pojawią się nowe postacie. Jak myślicie, czy zobaczymy kogoś z Polski? Przypomnijmy, że producenci polscy byli zainteresowani współpracą z ukraińską telewizją, ale jak na razie tylko na chęci się skończyło.

Serial odniósł taką sławę, że będzie emitowany w innych krajach m.in. w Litwie, Serbii i Chorwacji.

W Polsce "Zniewolona" odniosła dość niespodziewany sukces, zaś Katerina Kowalczuk, odtwórczyni głównej roli, zyskała u nas wręcz status gwiazdy. Widzowie nie mogą doczekać się dalszej części historii niewolnicy Kateriny. Przypomnijmy, że drugi sezon zakończył się 30 sierpnia. Pamiętacie jeszcze, co się w nim wydarzyło?

Zobacz wideo

BO

Więcej o:
Komentarze (5)
"Zniewolona" wraca z trzecim sezonem! Wiemy, ile będzie odcinków i na jakim etapie jest produkcja
Zaloguj się
 • Gość: Ania

  Oceniono 4 razy 4

  Czyli kolejne dwa sezony będą znęcać się psychicznie i fizycznie nad chudziutką Kasią. Po zakopywaniu żywcem, cięciu, kaleczeniu, zamknięciu w burdelu, ukatrupieniu dwóch kochanków(w tym jednego na ślubnym kobiercu) czeka nas zapewne nowy etap tej sadystycznej telenoweli:) Serial powinien mieć tytuł "Zamęczona".

 • Gość: Kkkk

  Oceniono 3 razy 3

  Nie lubię seriali. Ale zniewoloną obejrzałam i uważam, że to dobrze, solidnie zrobiona produkcja z barwnymi postaciami i bogatą formą wyrazu.

 • Gość: KK

  0

  Super że będzie trzeci sezon...mam nadzieję że drugi mąż głównej bohaterki przeżył...choć obawiam się że w tym trzecim sezonie już mogą mega wymyślać...drugi sezon powinien skończyć się szczęśliwie po takich cierpieniach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX