Maffashion spytana wprost o powrót do Czarka i romans z Fabijańskim. "Zagubiłaś się". Na odpowiedź blogerki nie trzeba było długo czekać

Szum wokół związku Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego nie ustaje. Tym razem jedna z fanek zasugerowała blogerce powrót do Czarka. Ta nie zwlekała z odpowiedzią.

Maffashion przez kilka lat była związana z Czarkiem z kanału "Abstrachuje". Ich związek na Instagramie wydawał się idealny, mówiło się nawet o zaręczynach. Niestety rzeczywistość nie była już tak cukierkowa i para rozstała się, o czym poinformowali podczas transmisji na żywo. Julia szybko otrząsnęła się po rozpadzie związku i zaledwie kilka tygodni później zaczęła spotykać się z Sebastianem Fabijańskim. To nie do końca spodobało się jednej z jej fanek. 

Maffashion komentuje związek z Fabijańskim

Pod jednym ze zdjęć Maffashion na Instagramie fanka zasugerowała jej, że ta powinna wrócić po rozum do głowy i wrócić do swojego byłego chłopaka. 

Maff... Coś czuje, że tak samo, jak ja posłuchasz serca i wybierzesz Czarka. Zagubiłaś się, ja też się zagubiłam, ale mój mężczyzna to zrozumiał i po powrocie nasz związek jest jeszcze mocniejszy, tego też Wam życzę- prorokuje obserwatorka.- prorokuje obserwatorka. 

Maff nie zwlekała z odpowiedzią.

Zagubiłam się? A czy my się w ogóle znamy? - dopytała.

Fanka przyznała, że - owszem - nie znają się osobiście, jednak pozwoliła sobie na ocenę na podstawie jej Instagrama, na którym zresztą niemalże wszystko relacjonuje. Myślicie, że przesadziła? 

Maffashion opowiedziała o związku z Sebastianem Fabijańskim:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: