Anna Wendzikowska zabrała córkę na pierwszą wizytę do fryzjera. 4-letnią Kornelię strzygł ulubieniec polskich gwiazd. Dziewczynka ma modną fryzurę

Anna Wendzikowska zafundowała swojej córce dzień pełen niespodzianek. Kornelia miała powody do radości, bo odwiedziła znanego fryzjera.

Anna Wendzikowska udowadnia, że pomyślnie da się łączyć macierzyństwo z karierą zawodową. Dziennikarka ma dwie córki: Kornelię, ze związku z Patrykiem Ignaczkiem, i Antoninę, ze związku z Janem Bazylem.

Anna Wendzikowska zabrała córkę do fryzjera

4-letnia Kornelia jest oczkiem w głowie Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka chętnie pokazuje ją na Instagramie, a ostatnio zdradziła, że zabrała córkę do znanego fryzjera gwiazd - Bartka Janusza. Efekty wizyty pojawiły się na jego oficjalnym profilu na Facebooku.

Jak widać, kilkulatka zdecydowała się na grzywkę. Trzeba przyznać, że taka fryzura bardzo jej pasuje. Kornelia wygląda uroczo i dziewczęco.

Nowa fryzura to nie koniec niespodzianek w życiu Kornelii. Anna Wendzikowska pochwaliła się też na Instagramie, że uszyła dla niej na drutach niebieski szalik. Spodziewaliście się po niej takich talentów?

Ania Wendzikowska pochwaliła się, jak śpiewa jej córeczka:

Zobacz wideo