Kate i William piekli ciasta z pisarką Merry Berry. Spójrzcie na sylwetkę księżnej. Te zdjęcia mówią wszystko na temat jej czwartej ciąży

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Wystarczy spojrzeć na jej najnowsze zdjęcia. Sylwetka jak u modelki!

księżnej Kate pisało się w ostatnim czasie głównie za sprawą plotek, jakie płynęły z Wielkiej Brytanii. Głosiły one, że ulubiona członkini rodziny królewskiej spodziewa się czwartego dziecka. Ona sama nie podsycała doniesień, ani ich nie zdementowała. Jak gdyby nigdy nic pojawiła się jednak w miejscu publicznym w dopasowanej, czerwonej sukience i... wszystko stało się jasne. 

Księżna Kate zachwyca szczupłą sylwetką

Kate i William zabawili się w kucharzy i cukierników. Razem z popularną pisarką Merry Berry przygotowywali świąteczne potrawy. Nowe zdjęcia z tego wydarzenia pojawiły się na oficjalnym Instagramie Royalsów. 

Książę i księżna Cambridge połączyli siły z kulinarną legendą Mary Berry, aby przygotować świąteczne potrawy. Podziękowali wszystkim pracującym wolontariuszom w okresie świątecznym - czytamy w opisie.

Nas jednak nie zaskakują kulinarne zdolności książęcej pary, a sylwetka Kate. Jest ona idealna, a o zaokrąglonym brzuchu nie ma mowy. Upadają więc teorie, jakoby księżna była w czwartej ciąży. 

 

Wy też wierzyliście, że rodzina Kate i Williama powiększy się? Może jednak czeka nas zaskoczenie, bo to dopiero pierwsze tygodnie ciąży? Będziemy się bacznie wszystkiemu przyglądać!

CW

Księżna Kate i William podczas wizyty w Pakistanie. Prezentowali się bardzo elegancko.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.