Caitlyn Jenner szczerze o kontaktach z Khloe Kardashian. Ich stosunki są bardzo napięte

Od dawna wiadomo o napiętej relacji w rodzinie Kardashian i Jenner. Caitlyn Jenner w programie "I'm A Celebrity. Get Me Out Of Here!" wyznała, że nie ma kontaktu z jedną z przyrodnich córek.

Caitlyn Jenner w programie "I’m A Celebrity … Get Me Out Of Here!" opowiedziała szczerze o rodzinnych relacjach. Przyznała, że z przyrodnią córką Khloe Kardashian nie odzywa się od dwóch lat.

Caitlyn Jenner pokłócona z Khloe Kardashian

Caitlyn Jenner niedawno świętowała swoje 70-te urodziny, z okazji których przygotowała wystawną kolację. Na przyjęciu stawili się wszyscy członkowie rodziny Kardashian i Jenner oprócz Khloe. Podobno miała wysłać jej bukiet kwiatów. Na opublikowanym zdjęciu z urodzin, również nie widzimy Khloe.

Trudna relacja między Caitlyn a Khloe zaczęła się w momencie, gdy Caitlyn postanowiła zmienić płeć. Khloe w programie Ellen Degeneres przyznała, że zdenerwował ją fakt, że Caitlyn informacją o zmianie płci podzieliła się najpierw z fanami zamiast z najbliższą rodziną. Przypomnijmy, że Caitlyn Jenner postanowiła zmienić płeć w 2015 roku. Wcześniej znana była jako William Bruce Jenner. Słynie z tego, że mimo wielu kontrowersji i krytyki, ma ogromną pewność siebie. Jak sama wielokrotnie mówiła, swoją postawą chce pokazać, że osoby transpłciowe mogą czuć się akceptowane.

A wy co myślicie o powyższej sytuacji? Czy Caitlyn i Jenner mają szansę się pogodzić?

BO

Zobaczcie jak Khloe świętowała swoje pierwsze urodziny.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (7)
Caitlyn Jenner i Khloe Kardashian. Siostry nie rozmawiają ze sobą od dwóch lat
Zaloguj się
 • Gość: loo

  Oceniono 12 razy 8

  No proszę jak to można z brzydkiego faceta zrobić całkiem ładną babkę :D

 • leszlong

  Oceniono 7 razy 7

  "Caitlyn Jenner i Khloe Kardashian. Siostry nie rozmawiają ze sobą od dwóch lat" - zajawka na portalu gazeta.pI
  "Przyznała, że z przyrodnią córką Khloe Kardashian nie odzywa się od dwóch lat." z tekstu na plotku.

  Ustalcie wreszcie, czy one są siostrami czy też ojczymem i przyrodnią córką? Zmiana płci Jenner nie zmieniła jej pozycji wobec Khloe.

 • boo-boo

  Oceniono 2 razy 2

  To w końcu przyrodnia córka czy siostra tłuki czerskie ? Bo na głównej napisaliście "Siostry nie rozmawiają ze sobą....".

 • mmagi

  Oceniono 2 razy 2

  myślę o tym,ze mają czas na pierdulety i jeszcze im kupę kasy za to płacą:/

 • tommychicago

  Oceniono 11 razy 1

  🤮🤮🤮
  To jest po prostu chore

 • voyteko

  Oceniono 2 razy 0

  po tym co zrobil nawet corka zaniemowila...

 • sirius_philips

  Oceniono 3 razy -1

  Jaka 'ona'? To jest facet, który ma poważne zaburzenie psychiczne, dał sobie obciąć siusiaka, doprawić cycki i przebiera się w damskie ciuchy. To jest skrajnie NIENORMALNE. To, że ktoś się zaczyna 'identyfikować' jako ktoś/coś czym nie jest to jest choroba psychiczna - ale progresowcy, naiwne, dziecinne mózgi, uważają, że to jest normalne ;););)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX