Caitlyn Jenner szczerze o kontaktach z Khloe Kardashian. Ich stosunki są bardzo napięte

Od dawna wiadomo o napiętej relacji w rodzinie Kardashian i Jenner. Caitlyn Jenner w programie "I'm A Celebrity. Get Me Out Of Here!" wyznała, że nie ma kontaktu z jedną z przyrodnich córek.

Caitlyn Jenner w programie "I’m A Celebrity … Get Me Out Of Here!" opowiedziała szczerze o rodzinnych relacjach. Przyznała, że z przyrodnią córką Khloe Kardashian nie odzywa się od dwóch lat.

Caitlyn Jenner pokłócona z Khloe Kardashian

Caitlyn Jenner niedawno świętowała swoje 70-te urodziny, z okazji których przygotowała wystawną kolację. Na przyjęciu stawili się wszyscy członkowie rodziny Kardashian i Jenner oprócz Khloe. Podobno miała wysłać jej bukiet kwiatów. Na opublikowanym zdjęciu z urodzin, również nie widzimy Khloe.

 

Trudna relacja między Caitlyn a Khloe zaczęła się w momencie, gdy Caitlyn postanowiła zmienić płeć. Khloe w programie Ellen Degeneres przyznała, że zdenerwował ją fakt, że Caitlyn informacją o zmianie płci podzieliła się najpierw z fanami zamiast z najbliższą rodziną. Przypomnijmy, że Caitlyn Jenner postanowiła zmienić płeć w 2015 roku. Wcześniej znana była jako William Bruce Jenner. Słynie z tego, że mimo wielu kontrowersji i krytyki, ma ogromną pewność siebie. Jak sama wielokrotnie mówiła, swoją postawą chce pokazać, że osoby transpłciowe mogą czuć się akceptowane.

A wy co myślicie o powyższej sytuacji? Czy Caitlyn i Jenner mają szansę się pogodzić?

BO

Zobaczcie jak Khloe świętowała swoje pierwsze urodziny.

Zobacz wideo
Więcej o: