Anna Kalczyńska zdradziła, jak urządziła swój piętrowy dom. Wyleguje się na kanapie, a fani doceniają jej gust: Piękne wnętrze

Anna Kalczyńska od 2014 roku prowadzi poranny program "Dzień Dobry TVN". Jest dość aktywną gwiazdą w mediach społecznościowych, ale dopiero teraz pokazała nam wnętrze swojego domu.

Dzięki Instagramowi o gwiazdach możemy się dowiedzieć zdecydowanie więcej. Duża ich grupa dzieli się z nami swoim życiem prywatnym. Jedną z nich jest właśnie Anna Kalczyńska, która dosyć intensywnie prowadzi swój profil.

Anna Kalczyńska pokazała dom

W piątek prezenterka opublikowała zdjęcie, na którym odpoczywa na sofie. Możemy zobaczyć na nim kuchnię, korytarz oraz część salonu.

Kiedy pracujesz nieregularnie i twój wolny dzień wypada w piątek. Dobrego weekendu! Wypoczywajcie, Kochani, jako i ja wypoczywam - napisała Anna.
 

Z pewnością dziennikarka uwielbia prostotę połączony z elegancją. Jasne wnętrza dopełniają drewniane dodatki. Sofa, na której odpoczywa gwiazda, jest w stylu barokowym, ale idealnie pasuje do minimalistycznego wnętrza. Trzeba przyznać, że dziennikarka ma wyczucie stylu, co docenili także jej obserwatorzy.

Miłego odpoczynku życzę. Piękne wnętrza.
Piękne wnętrze. Przynajmniej widoczny na zdjęciu fragment - możemy przeczytać w komentarzach pod zdjęciem.

A Wam jak podobają się wnętrza domu prezenterki? 

BO

Poniżej możecie zobaczyć, jakimi samochodami jeżdżą polskie gwiazdy. 

Zobacz wideo
Więcej o: