Justin i Hailey Bieberowie pokazali zupełnie nowe zdjęcie ze ślubu. Jest bardzo zmysłowe. Uwagę zwraca też opis

W czwartek w USA odbyło się Święto Dziękczynienia. Wiele gwiazd pokazało w mediach społecznościowych swoich najbliższych. Hailey Bieber zaprezentowała dotąd niepublikowane zdjęcie ze ślubu z Justinem.

Hailey Bieber i Justin Bieber są małżeństwem już od roku, ale niedawno z pompą wzięli drugi ślub, tym razem kościelny. Do tej pory opublikowali wiele zdjęć z uroczystości, ale jedną zostawili na wyjątkową okazję. W tegoroczne Święto Dziękczynienia Hailey postanowiła podzielić się nowym, dotąd nieopublikowanym zdjęciem ze ślubu.

Hailey Bieber i Justin Bieber na zdjęciach ze ślubu

Zdjęcie jest czarno-białe (jak większość z ich ślubnych fotografii) i przedstawia Justina oraz Hailey w obcięciach. Hailey podpisała zdjęcie wzruszającymi słowami:

Dziękuję, za miłość mojego życia 
 

Pod postem jest masa komentarzy od fanów pary:

Wspaniała para.
Idealni.

Przypomnijmy, że Justin i Hailey znają się już od dekady. Poznali się dzięki tacie Hailey. Steve Baldwin przedstawił wokaliście swoją córkę podczas jednej z imprez. Pierwsze informacje, że Justin i Hailey są parą, pojawiły się w 2015 roku. W 2018 roku wokalista i modelka wzięli w tajemnicy ślub cywilny. Rok później przysięgali sobie miłość i wierność w kościele

BO

Poniżej możecie zobaczyć związki, które rozpoczęły się na planie filmowym:

Zobacz wideo