"The Voice Senior". Znamy datę premiery. Zwiastun zdradza, że będzie się działo!

"The Voice Senior" startuje już w przyszłym tygodniu. Z tej okazji stacja TVP pokazała zwiastun show.

Na fali popularności "The Voice of Poland" TVP postanowiła wyemitować wersję programu skierowaną do dzieci. Ta także stała się hitem. Już niebawem na antenie zadebiutuje więc kolejny siostrzany format reality show. Mowa o "The Voice Senior".

"The Voice Senior". Premiera już za tydzień

W programie "The Voice Senior" zobaczymy i usłyszymy ponad dwudziestu wokalistów. Łączą ich dwie rzeczy - miłość do muzyki oraz wiek. Uczestnicy muszą być po 60. roku życia. To pierwszy tego typu program w Polsce. Biorąc pod uwagę entuzjazm, z jakim zostało przyjęte "Sanatorium Miłości", bardzo możliwe, że "The Voice Senior" także spodoba się widzom.

Gra jest warta świeczki. Zwycięzca (wyłoniony drogą głosowania SMS-owego) otrzyma tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Program "The Voice Senior" będzie miał swoją premierę już 7 grudnia o 20:05 w TVP. W roli gospodarzy zobaczymy Martę Manowską i Tomasza Kammela. Z kolei na jurorskich fotelach zasiądą: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny.

Poniżej zostawiamy wam zwiastun "The Voice Senior":

 

Będziecie oglądać?

Dawid Kwiatkowski o Telekamerach, The Voice Kids i Roksanie Węgiel:

Zobacz wideo