Hailey Bieber jest w ciąży? Przyłapali ją na planie sesji w kostiumie kąpielowym. Nie trzeba mocno się przyglądać, by zauważyć krągłości

Hailey Bieber i Justin Bieber już niebawem zostaną rodzicami? Póki co żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień. Ale spójrzcie tylko na brzuch modelki. Czyżby dopasowany kostium kąpielowy podkreślił pierwsze ciążowe krągłości?

Niedawno Hailey Bieber obchodziła 23. urodziny. Z tej okazji Justin Bieber złożył ukochanej życzenia i zapowiedział, że niebawem doczekają się dzieci. Czyżby owe "niebawem" miało nadejść za mniej niż 9. miesięcy? Wszystko na to wskazuje.

Hailey Bieber w ciąży?

Ani Hailey Bieber, ani Justin Bieber oficjalnie nie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Plotki na ten temat jednak nie ustają. Z pewnością nie uciszą ich najnowsze zdjęcia Hailey (możecie zobaczyć je w naszej galerii, w górnej części artykułu). 

Żona muzyka pozuje w dopasowanym kostiumie kąpielowym. Na fotografiach widać, że jej brzuch jest nieco zaokrąglony. Modelka zdecydowała się też na jednoczęściowy model, a przypomnijmy, że nie rzadko pojawia się w koszulkach, które osłaniają talię. Oprócz tego na jednym ze zdjęć, które zrobił paparazzo widać, że gwiazda delikatnie dotyka brzucha. 

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

AG 

Justin Bieber i Hailey Baldwin okazują sobie miłość na Instagramie

Zobacz wideo