Justyna Żyła poprawiła usta, ale fani namawiali ją na korektę zmarszczek. Uległa. Pokazała zdjęcia z nowego zabiegu

Justyna Żyła znów przeszła kolejny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Była żona skoczka narciarskiego tym razem postanowiła odmłodzić swoją skórę pod oczami.

Justyna Żyła niedawno pochwaliła się, że poprawiła sobie usta. Celebrytka nie ukrywała też, że od jakiegoś czasu korzysta z pomocy medycyny estetycznej (więcej na ten temat tutaj). Teraz przeszła kolejny zabieg.

Justyna Żyła znów poprawia urodę 

Justyna Żyła konsekwentnie poprawia urodę w salonach medycyny estetycznej. Tym razem blogerka zdecydowała się na wstrzyknięcie sobie pod oczy ujędrniającego serum. Relacja z zabiegu znalazła się na InstaStories Żyły. 

Justyna ŻyłaJustyna Żyła Fot. justynazyla/Instagram

Póki co celebrytka nie pochwaliła się jeszcze efektami zabiegu. Na jej Instagramie nie pojawiły się bowiem nowe zdjęcia portretowe. 

Justyna Żyła posłuchała fanów?

Justyna Żyła niedawno przeszła modelowanie ust. Co ciekawe pod zdjęciami, w których chwali się metamorfozą, fani zarzucili blogerce, że powinna raczej zadbać o skórę pod oczami.

Bez urazy, ale okolice oczu bardziej się proszą o zabiegi... Usta są ok - pisali. 

Myślicie, że Justyna Żyła wzięła sobie tę uwagę do serca i dlatego postanowiła na zastrzyki, które mają wygładzić zmarszczki?

AG

Justyna Żyła o komentarzach jury w programie "Taniec z gwiazdami": "Było mi przykro, ale nie chcę do tego wracać"

Zobacz wideo