Mandaryna jest w ciąży? Na imprezie trzymała się za brzuch i starała się go zasłonić. Mamy jej komentarz

Mandaryna pojawiła się imprezie "Naładuj akumulatory", podczas której największą naszą uwagę  przykuł jej brzuch. Czyżby spodziwała się kolejnego dziecka?

Mandaryna usunęła się w cień show-biznesu, jednak wszystko wskazuje na to, że już niedługo znowu będzie o niej głośno. Tym razem nie za sprawą muzyki, a życia prywatnego. Patrząc na najnowsze zdjęcia gwiazdy przypuszczamy, że ta jest w ciąży. Dlaczego? Pozując fotoreporterom troskliwie trzyma się za brzuch, tak samo jak robią to inne gwiazdy, które są w ciąży.

Mandaryna jest w ciąży?

Wiśniewska wciąż jedną nogą jest obecna w polskim show-biznesie. Mimo że teraz głównie skupia się na pracy w swoich szkołach tańca, to zdarza się jej od czasu do czasu zabłysnąć na czerwonym dywanie. Tak stało się i tym razem. Mandaryna pojawiła się na imprezie "Naładuj baterię". Na tę okazję piosenkarka wybrała luźne spodnie i bluzę dresową, co znacznie zakamuflowało jej figurę. Uwagę przykuwa również sposób, w jaki pozowała na ściance. Marta sugestywnie trzymała się za brzuch, w związku z czym pojawiły się plotki, że jest w ciąży.

 

Postanowiliśmy skontaktować się z gwiazdą. Na informacje o swoim stanie błogosławionym Marta zareagowała bardzo żartobliwie. 

Jestem w ciąży? Nie, ja nawet zrzuciłam ostatnio kilka kilogramów! - usłyszeliśmy.

Mandaryna nie eksponuje już swojego życia prywatnego, jak kiedyś, jednak od czasu do czasu zdarza się jej nieco pokazać:

Zobacz wideo

RG