Dawno niewidziana Olga Borys na imprezie marki O Bag. Aktorka zrezygnowała z grzywki i wygląda świetnie!

W środę odbyła się premiera nowej kolekcji uwielbianych przez Polki toreb O Bag. Na event wpadły m.in Małgorzata Pieńkowska, Olga Bończyk i Bożena Dykiel. My jednak patrzymy na Olgę Borys. Aktorka zmieniła fryzurę.

W środę 26 listopada panie świętowały Dzień torebki. Z tej okazji w Warszawie odbyła się prezentacja nowej kolekcji znanej marki O Bag. W butiku pojawiło się sporo gości. Wśród nich znane gwiazdy. Niektórych dawno nie widzieliśmy. 

Gwiazdy na premierze nowych toreb O Bag

Panie uwielbiają torebki. Nic więc dziwnego, że tak licznie przybyły na event jednej z najpopularniejszych marek - O Bag. Z nowymi produktami pozowały m.in Olga Bończyk, Laura Samojłowicz, Aneta Teodorczyk, czy Joanna Moro, która w czarnej stylizacji starała się chyba ukryć ciążowe krągłości. Znana z "M jak Miłość" Małgorzata Pieńkowska, zabrała na imprezę córkę. Uśmiech nie schodził im z twarzy. 

Jednak naszą uwagę przykuła najbardziej Olga Borys. Aktorka, która zasłynęła rolą w "Lokatorach" w ostatnich latach zrezygnowała z medialnej kariery i przestała promować się na ściankach. Jak widać, postanowiła to zmienić i wpadła zobaczyć nowe torebki. Wyglądała bardzo poprawnie. Postawiła na spódnicę i karmelowy sweter. Zrezygnowała też z grzywki. 

 

Swoją obecnością zaszczyciła również Bożena Dykiel, która z olbrzymim zainteresowaniem przeglądała nowe modele toreb. Okazuje się, że nie lubi mieć ich zbyt wielu, bo łatwo przywiązuje się do tej jednej, ale praktycznej.

Torebka jest dla mnie kufrem do codziennego noszenia i do zamykania swoich różnych tajnych, i nie tajnych rzeczy. Bez torebki nie wychodzę z domu. Nie jestem taką zbierającą torebki. Ja się bardzo przywiązuję, więc dla mnie torebka musi być przede wszystkim wygodna i musi być taka, że mam dwie ręce wolne, czyli na długim pasku - mówiła Dykiel.

CW

Joanna Moro pokazała ogródek rodziców:

Zobacz wideo