Dawno niewidziana Rihanna na meczu Juventus - Atletico Madryt. Artystka kibicowała Szczęsnemu. Marina jest dumna!

Środowy wieczór Rihanna spędziła na meczu. Na trybunach pojawiła się w oversizowej kurtce i wiemy, komu kibicowała. Zaskoczeni?

Ostatnimi czasy Rihanna bardzo zawodzi fanów. Artystka, która przez dziewięć lat starała się wydawać krążki co dwanaście miesięcy, nie uraczyła nowym wydawnictwem już od ponad trzech lat. Skupia się natomiast na randkowaniu i rozwoju swojej marki kosmetycznej Fenty Beauty. Jako fanka piłkarskich rozgrywek lubi też oglądać mecze na żywo. W środę kibicowała Juventusowi. 

Rihanna ma meczu Juventus - Atletico Madryt

Piosenkarka postanowiła nieco zapomnieć o zawodowych zobowiązaniach i wybrała się na mecz. Kibicowała włoskiemu klubowi, który opublikował na swoim oficjalnym Instagramie wiele zdjęć z Barbadoską w roli głównej. Na stadion weszła w towarzystwie kilku ochroniarzy.

Warto dodać, że Rihanna musiała trzymać również kciuki za Wojtka Szczęsnego, który stał na bramce. Z tej okazji, na swojej instagramowej relacji zdjęciem gwiazdy pochwaliła się także Marina. Wsparcie fanów pomogło. Juventus wygrał z Atletico Madryt 1:0.

 

Musimy przyznać, że Riri wyglądała naprawdę stylowo. Może kiedyś w końcu wejdzie do studia, nagra świetny album na miarę "Rated R" i przyleci do Polski? Mocno w to wierzymy!

CW

Marina nagrała synka, jak pierwszy raz wypowiedział swoje nazwisko. Przesłodko!

Zobacz wideo
Więcej o: