Kim Kardashian wrzuciła fotkę z North. Coraz bardziej przypomina Kanye! Spójrzcie tylko na uśmiech

Kim Kardashian na Instagramie chętnie chwali się dziećmi. Tym razem celebrytka opublikowała zdjęcie z 6-letnią North. Dziewczynka coraz bardziej zaczyna przypominać rapera.

Niektóre dzieci są istną kopią swoich rodziców. Czasem widać to od razu, a czasem należy chwilę poczekać. Takich przypadków znamy naprawdę sporo, a jako przykład możemy podać, chociażby Cindy Crawford i jej córkę Kaię Gerber. Również córka Kim Kardashian coraz mocniej zaczyna przypominać swojego ojca. 

North West zaczyna przypominać Kanye 

North West przyszła na świat w 2013 roku. Praktycznie od jej narodzin Kim chętnie w sieci publikowała wizerunek córki. Dziewczynka kilka lat temu pokazała, że nie zawsze jej się to podoba, a w szczególności wtedy, kiedy zdjęcia robią jej paparazzi. Teraz North chyba nie ma z tym problemu, bo chętnie robi sobie fotki z Kim w lustrze. Na jednym z nich 6-latka totalnie przypomina ojca. 

 

Największe podobieństwo da się zauważyć w uśmiechu North i jej zębach. W komentarzach czytamy: 

To zdecydowanie córka Kanye!

No cóż, nie sposób się z tym nie zgodzić, bo rzeczywiście Kanye West uśmiecha się dokładnie tak samo. Obserwatorzy Kardashianki zwracają także uwagę na to, że dziewczynka jest naprawdę śliczna, a jej naturalnie kręcone włosy są marzeniem wielu kobiet. 

Dzieci Kim Kardashian 

North West jest najstarszą córką Kim Kardashian, bo dziewczynka ma już 6 lat. Później na świecie pojawił się Saint West, który w tym roku skończył 4 lata. Po dwóch ciążach celebrytka postanowiła, że kolejne dzieci na świecie pojawią się za pośrednictwem surogatki i tak w 2018 roku urodziła się Chicago, a w 2019 roku na świat przyszedł najmłodszy syn Kim, Psalm West. 

Kim Kardashian pokazała, jak mała North konturuje twarz. Efekt was rozbawi!

Zobacz wideo

AM