Krupińska o karierze Viki Gabor. "Piosenka genialna, ale zestresowałam się po jej występie". Sama zaśpiewała nam też przed kamerą. Talent!

Paulina Krupińska gościła w niedzielę na finałowej gali Miss Polonia 2019. Udało nam się z nią porozmawiać na wiele tematów. Przed kamerą opowiedziała o talentach dzieci, sama zaśpiewała fragment piosenki Tulii i oceniła eurowizyjny występ Viki Gabor. Jest jej fanką!

Paulina Krupińska zyskała tytuł Miss Polonia w 2012 roku. Nie mogło więc zabraknąć jej na 90-leciu istnienia konkursu. Zanim jednak zapozowała na ściance, obejrzała dziecięcą Eurowizję. Modelka przyznała, że jest zachwycona rozwojem kariery Viki Gabor, ale podczas jej występu w pewnym momencie zestresowała się. Posłuchajcie też, co powiedziała o swoich pociechach. 

Więcej o:
Komentarze (3)
Krupińska o karierze Viki Gabor. "Piosenka genialna, ale zestresowałam się po jej występie". Sama zaśpiewała nam też przed kamerą. Talent!
Zaloguj się
 • Gość: Hi

  Oceniono 2 razy 2

  To wszystko wina PiS!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  No właśnie, ostatnio Krupinska za bardzo się bawi w ocenianie innych, a taka była biedna jak ją Chodakowska oceniła. Jesteś taka sama.

 • Gość: 07

  Oceniono 1 raz 1

  Twoja wypowiedź pewnie będzie przytoczona, jak twoje dzieci się gdzieś złapią na występ. Oby miały jakiś talent oprócz nazwiska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX