"Top Model". Stanisław i Ania wydali oświadczenie. Chodzi o ich relację

Stanisław Obolewicz był jednym z finalistów "Top Model", jednak więcej emocji w programie wzbudził jego domniemany romans z inną uczestniczką. Teraz Ania i Staszek odnieśli się do tego, co pokazano w telewizji.

Stanisław Obolewicz i Ania Jaroszewska w programie  "Top Model" łączeni byli w parę nie tylko przez widzów i fanów programu, ale również przez samą produkcję. Wielokrotnie wspominano, że pomiędzy nimi jest chemia, i choć na ekranie do niczego nie doszło, domysły pozostały. Teraz, kiedy emocje po finale już opadły, Staś i Ania odnieśli się do krążących naokoło nich plotek.

"Top model". Czy Stanisław i Ania są razem?

Przypomnijmy, że podczas trwania programu głośno było o domniemanym romansie dwójki uczestników. W trakcie trwania show na profilach instagramowych zarówno Ani, jak i Staszka, pojawiało się wiele wspólnych, dosyć kontrowersyjnych zdjęć z nietypowymi - dość dwuznacznymi - opisami. W mediach szybko powstały plotki, że na pewno uczestnicy programu mają ze sobą romans.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, że dwie osoby decydują się na związek, jednak w tym wypadku powstało wiele nieprzyjemnych reakcji. Czym były spowodowane? Ania Jaroszewska na castingu pojawiła się z wieloletnim parterem, który bardzo jej kibicował. Gdy dostała się do domu modelek, nagle temat chłopaka na jej profilu Instagramowym ucichł, co zauważyli fani. Jedna z uczestniczek programu (Sandra Dorsz) wypomniała jej nawet, żeby się opamiętała, bo ma chłopaka, ale nie było sprecyzowane, o co dokładnie chodziło - domyślano się, że chodzi o jej zainteresowanie Staszkiem (z wzajemnością!).

"Top model" - związki uczestników

Cała sytuacja zwiększyła tylko hejt ze strony widzów, którzy wysunęli teorię, że Ania zostawiła wieloletniego chłopaka dla przygody ze Staszkiem. Kropkę nad i stawiały ich wspólne zdjęcia, które były cały czas dodawane.

Stanisław i Ania po finale "Top Model" postanowili wydać oświadczenie, w którym zaprzeczają domniemanemu romansowi. Dodali, że są tylko przyjaciółmi:

Zobacz wideo

Po wyznaniu Ania wstawiła kolejną relację:

'Top model'. Ania i Stanisław komentują domniemany romans'Top model'. Ania i Stanisław komentują domniemany romans Fot. Anna Jaroszewska - Instagran

Jak widać, plotki narosły do tego stopnia, że Stanisław i Ania postanowili je ostatecznie rozwiać.

BO

Poniżej możecie zobaczyć: Kasia Szklarczyk o rozstaniu z Patrykiem Grudowiczem. 

Zobacz wideo
Więcej o: