Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego wspomniała, że ma żal do dziennikarza. Zdradziła mu również, czy z kimś się spotyka

Ostatni odcinek sezonu za nami. Jednym z gości Kuby Wojewódzkiego była Edyta Górniak. Diwa zdradziła pewną kwestię ze swojego życia prywatnego.

We wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego gościem była Edyta Górniak. Diwa pojawiła się u dziennikarza pierwszy raz od dziewięciu lat. Rozmowa toczyła się wokół ich "przyjaźni", a także programu "My Way", w którym gwiazda występuje. Co jeszcze postanowiła zdradzić "królowi TVN-u"?

Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego

Rozmowa Edyty i Kuby rozpoczęła się od małego rozgoryczenia. Wokalistka miała za złe prowadzącemu, że ten zniszczył ich potencjalną przyjaźń i swego czasu ją rozczarował. W odpowiedzi na te zarzuty Wojewódzki zaskoczył gwiazdę.

A gdzie masz kwiaty? - zapytała.
Kurna, dziewczyno... Myślisz, że ja jestem wieśniurem? - zapytał ironicznie Kuba, jednocześnie wyciągając bukiet białych róż zza kanapy.

Edyta była oczywiście zachwycona, a sam Wojewódzki nawet przed nią klęknął. Jednak chwilę później dziennikarz nieco zepsuł to dobre wrażenie. Postanowił zapytać swojego gościa o życie prywatne. Jak się okazuje, gwiazda nie jest singielką.

A Ty jesteś w ogóle teraz z kimś?
No, spotykam się z kimś.
A to poważne?
Życie odpowie mi na to pytanie, czy to poważne. Ja zawsze podchodzę poważnie, ale wiesz...
To jest długie, jakoś trwa to?
Wiesz co, no nie baw się w detektywa. Po prostu się spotykam z kimś - odpowiedziała już lekko rozdrażniona Edyta.

Zapytaliśmy Edytę Górniak, czy myśli o zakończeniu kariery:

Zobacz wideo

Oglądaliście ten odcinek? Jakie macie wrażenia?

KB