Michał Figurski po raz pierwszy od wielu lat rozmawiał z Kubą Wojewódzkim. Zdradził, że syn Edyty Górniak podkochiwał się w jego córce

We wtorkowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego nie zabrakło emocji. Jednym z gości był Michał Figurski, dawny przyjaciel dziennikarza. Panowie nie rozmawiali publicznie przez wiele lat.

We wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego gośćmi byli Edyta Górniak oraz Michał Figurski. Mężczyzn łączy dosyć burzliwa historia, a więcej przeczytacie o niej TUTAJ. Jak wyglądało pierwsze publiczne spotkanie starych przyjaciół po latach?

Michał Figurski u Kuby Wojewódzkiego

Na samym początku Kuba wprost zapytał swojego dawnego znajomego:

Jak tutaj szedłeś i patrzyłeś na mnie, to o czym myślałeś?
O jezu. Znowu. Po latach.
Szczerze wal - zachęcił Wojewódzki.
Chciałem Ci powiedzieć, że oboje jesteśmy tu z różnych pobudek. Ja tu przyszedłem za zgodę, Edyta za Skodę - rozładował Michał atmosferę, nawiązując do programu "My Way", w którym występuje Górniak.

W dalszej części wywiadu dziennikarz muzyczny zdradził, że syn Górniak był zakochany w jego nastoletniej córce. Podobno było to bardzo poważne uczucie.

Chciałem Ci powiedzieć, że masz wspaniałego syna. Pięknego chłopaka. Kiedyś oglądał się za moją Sońką, nie wiem, czy pamiętasz. Był taki czas. Byliśmy blisko, żeby moja córka mówiła do niej "teściowo".
Alanek rzeczywiście miał sympatię taką - zaczęła przypominać sobie Edyta.

Figurski w pewnym momencie programu nawiązał również do biografii Kuby Wojewódzkiego. "Król TVN-u" napisał w niej m.in. że jego dawny znajomy zdradzał żonę.

Główną chorobą, z którą mamy problem jest nienawiść. Ja tu jestem, aby pokazać, że na tę chorobę akurat nie jestem chory. Między nami bywało różnie. Ale bywało też bardzo fajnie. I jeżeli mogę przyjść i pokazać, że na to nie jestem chory. Nie przyłażę tu po to, żeby się teraz odgrywać za twoich 25 stron różnych tekstów na mój temat.
Biografii? A ile procent w mojej biografii na twój temat to prawda?
Bardzo dużo jest prawdą.

Po chwili jednak dodał:

To był żart.

Podsumowując całe spotkanie, wydaje się, że panowie znaleźli wspólny język nawet po wielu latach i trudnych przejściach. Myślicie, że jest szansa na odnowienie przyjaźni?

Kłótnia Wojewódzkiego i Figurskiego to tylko jedna z niewielu w polskim show-biznesie:

KB

Więcej o:
Komentarze (75)
Michał Figurski po raz pierwszy od wielu lat publicznie rozmawiał z Kubą Wojewódzkim. Zdradził również, że syn Edyty Górniak podkochiwał się w jego córce
Zaloguj się
 • Gość: normalna

  Oceniono 22 razy 18

  wsztscy przyszli tu dla kasy .I taka jest prawda bez pied.. glupot

 • arbpe

  Oceniono 30 razy 8

  I nic na temat Ukrainek??? Co za ksenofobia!

 • Gość: Anna

  Oceniono 11 razy 7

  Nigdy nie lubiłam Figurskiego, był nadętym nieukiem , który żerował na wrażliwości innych. W tej chwili zal mi niedołężnego chorego człowieka, który nie potrafi wyciągać wniosków i z wiekiem mądrzeć i pięknieć. On zawsze będzie pokracznym karłem mentalnym.

 • Gość: Ed

  Oceniono 12 razy 6

  Nie oglądam żadnego programu gdzie występuje ta umysłowa ameba Górniak. Nie wiem czemu TVN na chama ja wszędzie wpycha i jeszcze płaci jej ogromne pieniądze. Tępa ,infantylna dziunia z rozumkiem przedszkolaka

 • Gość: Festinalente

  Oceniono 18 razy 6

  To niesamowite jak dwóch skompromitowanych ksnofobicznymi zartami bufonow, mało inteligentnych mizoginow opowiadalo sobie o dniach chwały wspominając takie wyrafinowane żarty jak telefon do jakiejś pani z info o nowym hymnie PZPN (j...ć PZPN). Okazuje się że ich audycja była audycja pokoleniowa, wielkopomna, kamieniem milowym w rozwoju polskiego radia. Edzia to chociaz ma głos. Prawdziwy talent, jak z niego korzysta to inna sprawa. Ale ci dwaj? Typowe żarty na licencji, dwóch panów robi heheszki przed mikrofonem a mówią o sobie jakby byli mistrzami mikrofonu, tuzami dziennikarstwa polskiego. Znajcie proporcje. Btw, nie wyobrażam sobie takiej bufonady u Jankesa czy Rudego że zwykłej eski ;) Było to żałosne ale i jakos smutne.

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 11 razy 5

  W sumie TVN juz nie musi emitowac tego u siebie (mogliby w tym czasie puszczac np. reklamy), bo ostatnio kazdy odcinek jest dokladnie opisywany na gazeta.pI.

 • lech40

  Oceniono 16 razy 4

  Czy oni obaj gdzieś przeprosili za swoje chamstwo ? Figurski poniósł jakoś konsekwencje, a Wojewódzki spadł jak kot na cztery nogi ze swojego chamstwa, jak on to zrobił ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX