Stifler odchodzi z Warsaw Shore! Fani są niepocieszeni. "Odeszła legenda Ekipy"

Stifler poinformował na Instagramie, że odchodzi z "Warsaw Shore. Ekipy z Warszawy". Był jedną z barwniejszych postaci programu.

Stifler, czyli Damian Zduńczyk zdecydował się opuścić program MTV. Dołączył do ekipy w drugim sezonie programu i szybko zaczął wywoływać kontrowersje swoim zachowaniem.

Stifler opuszcza Warsaw Shore

Damian poinformował o opuszczeniu reality show za pośrednictwem Instagrama. Dodał zdjęcie z aktualnymi i byłymi członkami ekipy. Podziękował za spędzony czas. 

Dziękuję za 10 sezonów w Ekipie z Warszawy - napisał Stifler
 

Były uczestnik oznaczył niemal wszystkich byłych członków ekipy, oprócz Dużej Ani, czyli Anny Ryśnik, która niechętnie wspomina udział w programie. Fani Stiflera są bardzo zasmuceni jego decyzją.

Odeszła legenda Ekipy. Nikt cię nie przebije i tych odpałów. THE BEST EVER.
Stifler, byłeś najlepszym uczestnikiem. To przez Ciebie zacząłem oglądać Warsaw Shore. Ale też dzięki tobie dziś się żegnam z programem. Powodzenia Sifi na nowym szlaku.
Zrobiłeś swoje, zostaniesz zapamiętamy

W komentarzach zabrali głos także byli uczestnicy programu: Jola Mróz, Eliza Trybała, Magda Pyznar i obecna uczestniczka Ewelina "Ewelona" Kubiak. Elizka stwierdziła, że odejście z programu to dobra decyzja. 

Stifler komentarzeStifler komentarze screen Instagram/stifler16cm

Stifler dołączył do ekipy w trzecim sezonie i od początku budził wiele kontrowersji. Zasłynął nałogowym podrywaniem dziewczyn, upijaniem się do nieprzytomności oraz tańcem nago. Aktualnie na MTV możemy oglądać 12. sezon programu. Od pierwszej odsłony show w ekipie dalej jest Mała Ania i Ewelona. 

Będzie wam brakowało Stifiego?

DK

Sprawdź: Te sukienki sprawdzą się w czasie imprezy!

Czy Mała Ania jest zmęczona "Warsaw Shore"?

Zobacz wideo
Więcej o: