Fani namawiają Wojewódzkiego, żeby zaprosił do swojego show Annę Muchę. Jego komentarz? Wymowny. Czyżby coś było na rzeczy?

Kuba Wojewódzki zapytał fanów, kogo ma zaprosić do swojego programu. Wiele osób zasugerowało, że na kanapie w jego show powinna zasiąść Anna Mucha. Zobaczcie, jak na te słowa zareagował samozwańczy król TVN.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha przed laty byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Niedawno w mediach zaczęto spekulować, że do siebie wrócili. Sami zainteresowani jednoznacznie nie potwierdzają tych doniesień, ale też im i nie zaprzeczają. Co więcej, od jakiegoś czasu chętnie podsycają plotki na swój temat. Tak było też i tym razem. Kuba Wojewódzki nieustannie rzuca aluzjami, że jego i aktorkę coś łączy. 

Kuba Wojewódzki znów z Anną Muchą?

Kuba Wojewódzki pod jednym ze postów na Instagramie kąśliwie zapytał fanów, kogo ma zaprosić do show. Dodał przy tym, że widzowie często narzekają, że w programie pojawiają się ciągle te same twarze.

Często na moich gości reagujecie wpisami: Boże, znowu on lub Boże, znowu ona!? Czekam zatem na Wasze propozycje. Kto to powinien być? I być po raz pierwszy! Czekam z ciekawością - ironizował. 
 

Pod wpisem szybko znalazło się wiele komentarzy. Fani sugerowali, że Wojewódzki powinien zaprosić do programu Annę Muchę. Oczywiście showman przypomniał, że aktorka już kiedyś była jego gościem. Jego słowa implikowały coś więcej:

Ona już była i została na dłużej - pisał o byłej partnerce. 

Pod innym komentarzem dodał natomiast:

Ona nigdy nie wyszła...

Komentarze Kuby WojewódzkiegoKomentarze Kuby Wojewódzkiego Screen kuba_wojewodzki_official/Instagram

Komentarze Kuby WojewódzkiegoKomentarze Kuby Wojewódzkiego Screen kuba_wojewodzki_official/Instagram

Myślicie, że między Wojewódzkim a Muchą coś jest na rzeczy? Nam nie wydaje się, by dawni kochankowie do siebie wrócili. Wszystko wskazuje na to, że oboje świetnie bawią się, podsycając plotki o swoim rzekomym związku. Być może w ten sposób szykują się do wspólnych interesów?

AG 

Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."

Zobacz wideo
Więcej o: