Fani namawiają Wojewódzkiego, żeby zaprosił do swojego show Annę Muchę. Jego komentarz? Wymowny. Czyżby coś było na rzeczy?

Kuba Wojewódzki zapytał fanów, kogo ma zaprosić do swojego programu. Wiele osób zasugerowało, że na kanapie w jego show powinna zasiąść Anna Mucha. Zobaczcie, jak na te słowa zareagował samozwańczy król TVN.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha przed laty byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Niedawno w mediach zaczęto spekulować, że do siebie wrócili. Sami zainteresowani jednoznacznie nie potwierdzają tych doniesień, ale też im i nie zaprzeczają. Co więcej, od jakiegoś czasu chętnie podsycają plotki na swój temat. Tak było też i tym razem. Kuba Wojewódzki nieustannie rzuca aluzjami, że jego i aktorkę coś łączy. 

Kuba Wojewódzki znów z Anną Muchą?

Kuba Wojewódzki pod jednym ze postów na Instagramie kąśliwie zapytał fanów, kogo ma zaprosić do show. Dodał przy tym, że widzowie często narzekają, że w programie pojawiają się ciągle te same twarze.

Często na moich gości reagujecie wpisami: Boże, znowu on lub Boże, znowu ona!? Czekam zatem na Wasze propozycje. Kto to powinien być? I być po raz pierwszy! Czekam z ciekawością - ironizował. 

Pod wpisem szybko znalazło się wiele komentarzy. Fani sugerowali, że Wojewódzki powinien zaprosić do programu Annę Muchę. Oczywiście showman przypomniał, że aktorka już kiedyś była jego gościem. Jego słowa implikowały coś więcej:

Ona już była i została na dłużej - pisał o byłej partnerce. 

Pod innym komentarzem dodał natomiast:

Ona nigdy nie wyszła...

Komentarze Kuby WojewódzkiegoKomentarze Kuby Wojewódzkiego Screen kuba_wojewodzki_official/Instagram

Komentarze Kuby WojewódzkiegoKomentarze Kuby Wojewódzkiego Screen kuba_wojewodzki_official/Instagram

Myślicie, że między Wojewódzkim a Muchą coś jest na rzeczy? Nam nie wydaje się, by dawni kochankowie do siebie wrócili. Wszystko wskazuje na to, że oboje świetnie bawią się, podsycając plotki o swoim rzekomym związku. Być może w ten sposób szykują się do wspólnych interesów?

AG 

Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."

Więcej o:
Komentarze (8)
Kuba Wojewódzki zaprosi Annę Muchę do swojego programu? Fani go namawiają
Zaloguj się
 • Gość: Cufufuf6f

  Oceniono 5 razy 3

  Mucha ma meza, dzieci i ten epizod z wojewodzkim dawno zamknela. Oczywiscie jak to mucha zawsze sie bawi i ciagnie te gre insynuacji, bo jej maz wie, ze akurat w tym przypadku moze spac spokojnie.

 • Gość: moniq

  Oceniono 8 razy 2

  Słowami "Ona nigdy nie wyszła" Wojewódzki tylko potwierdził to co już dawno o nim wiadomo, że nigdy nie przestał kochać Ani. I choćby nie wiadomo jaka NAJ byłaby każda jego kolejna partnerka, to nigdy im nie wyjdzie, bo zawsze z tyłu głowy będzie Mucha ;)

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  Kubuś pilnuj Muszkę , bo znowu Ci ucieknie - fajna z Was para.

 • Gość: Kaczy0000

  0

  Zaproś kogoś z pierwszej edycji Big brather Igora lub Radka nowe twarze pozdrawiam

 • Gość: Ja

  0

  A niech im będzie jak najlepiej. Ogólnie życzę szczęścia wszystkim, bo każdy na to zasługuje!

 • Gość: Viola

  Oceniono 2 razy -2

  Panie Jakubie niestety pasuje ie do siebie jak te starożytne klucze, które włożone w otwór skalny potrafią rozsunąć kamienne ściany. Niestety dla męża Pani Ani. Wasz powrót do siebie to byłby szach i mat, dla showbizu! Pan zyskałby rodzinę, piękną kobietę z inteligencją i dowcipem dorównują Panu. A Pani Ania należną jej oprawę. I może nie zapóźno jest także na Jakuba jr.!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -3

  Kuba dorosnij zwiąż się z Ania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX