Księżna Kate w czwartej ciąży? Oficjalne oświadczenie z Pałacu Kensington i jej ostatnia nieobecność mogą to potwierdzać

Księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka? Powodem tych doniesień jest coraz częstsza nieobecność księżnej na ważnych wydarzeniach. Plotek nie uciszy ostatnie oświadczenie Pałacu.

Księżna Kate w ostatnim czasie opuściła aż dwa ważne wydarzenia. Jednym z nich było spotkanie Tusk Award, na którym książę William pojawił się sam. Na początku w oświadczeniach pojawiła się informacja, że księżna Kate musiała zostać z dziećmi.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Brytyjskie media od razu powiązały nieobecność Kate z wyczekiwaną czwartą ciążą. Jest to spowodowane tym, że każdą z poprzednich ciąż księżna Kate przechodziła bardzo podobnie - czyli dosyć ciężko. Za każdym razem w pierwszym trymestrze opuszczała wszystkie ważne wydarzenia z powodu porannych mdłości.

Jakby tego było mało, księżna Kate nie będzie towarzyszyć Williamowi w kolejnej zagranicznej podróży.

Książę Cambridge odwiedzi Kuwejt i Oman w dniach 1-4 grudnia. Podczas trasy książę złoży hołd historycznym związkom Wielkiej Brytanii z Kuwejtem i Omanem oraz podkreśli silne powiązania i współpracę w wielu obszarach, w tym w edukacji, środowisku i obronie. - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Co ważne, nie został podany powód, przez który księżna Kate nie mogłaby pojechać. Oświadczenie jeszcze bardziej rozbudziło plotki o czwartej ciąży księżnej. Myślicie, że coś jest na rzeczy? Czyżby Kate naprawdę była w ciąży?

BO

Poniżej możecie zobaczyć inne Royal Baby:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.