Maja Hyży po raz pierwszy pokazała się z nowym partnerem. Jest buziak i uroczy podpis

Od rozwodu Mai Hyży z Grzegorzem minęło już 6 lat. To sporo czasu, podczas którego Grzegorz zdążył sobie już ułożyć życie i mieć drugą żonę. Czy wreszcie i na Maję przyszedł czas? Właśnie pokazała nowego partnera.

Maja Hyży rzadko pokazuje tak prywatne zdjęcia. Nie stroni od pokazywania własnego ciała i swoich licznych tatuaży, ale niechętnie chwali się swoimi partnerami. Tym razem zrobiła wyjątek i po raz pierwszy opublikowała urocze zdjęcie ze swoim ukochanym. 

Maja Hyży z nowym partnerem

Na zdjęciu możemy zobaczyć parę w objęciach, dającą sobie buziaka. Zdjęcie jest naprawdę piękne, a Maja wygląda na szczęśliwą.

 

A pod postem pojawił się wysyp komentarzy od fanów Mai, zgodnie twierdzących, że szczęście jest aż namacalne:

Szczęście bije od Ciebie.
Wszystkiego najlepszego. Życzę dużo miłości i szczęścia.
Pięknie w siebie ubrani.  - czytamy

Uroczy jest również podpis zdjęcia, który zamieściła Maja: 

Nothing else

Co w tłumaczeniu polskim oznacza: "nic ponad to". Czy to znaczy, że nic więcej jej nie potrzeba?

Związki Mai Hyży

Przypomnijmy, że Maja Hyży zaistniała w świecie show-biznesu od momentu udziału ze swoim (już byłym) mężem Grzegorzem Hyży w programie "X Factor". Maja zakończyła program z czwartym miejscem, ale niestety tuż po emisji programu zakończył się też jej związek z Grzegorzem, z którym ma dwójkę synów. Dopiero od niedawna byli małżonkowie zaprzestali medialnych kłótni i najwyraźniej zeszli z wojennej ścieżki.

Miejmy nadzieję, że Maja odnalazła swoją miłość.

BO

Poniżej możecie zobaczyć, które gwiazdy rozstania przekuły w największe hity.

Zobacz wideo
Więcej o: