Ida Nowakowska radzi, gdzie znaleźć chłopaka. Poleca kościoły. "Tam są najfajniejsze wolne partie!"

Ida Nowakowska jest w związku małżeńskim już od 4 lat. Jak sama mówi, zdaje sobie sprawę, jak trudno znaleźć "drugą połówkę". Ma jednak dość nietypowe, jak na dzisiejsze czasy, rady dla młodych.

Ida Nowakowska swojego męża poznała na studiach. Związała się z Amerykaninem Jackiem Herndonem. Do dzisiaj tworzą szczęśliwą parę, a w następnym roku będą świętować już 5 rocznicę ślubu. Dla wszystkich, którzy swojej drugiej połówki jeszcze nie znaleźli - a szukają - Ida ma dość nietypową radę.

Ida Nowakowska radzi, jak znaleźć partnera

Prezenterka w wywiadzie dla Fakt.pl postanowiła dać rady młodym ludziom, którym trudno jest znaleźć partnera - co w dzisiejszych czasach jest często spotykane. Ida Nowakowska stwierdziła, że gdyby była wolna, z pewnością chodziłaby do kościoła, a nie szukała miłości na popularnym Tinderze:

Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę. Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie!

O swoim pomyśle mówi wielu młodym ludziom - nawet tym napotkanym przez przypadek:

Jeżdżąc taksówką, rozmawiam z kierowcami, którzy się żalą, że nie mają dziewczyny. Pytają, gdzie można znaleźć taką fajną jak ja. Odpowiadam stanowczo: w kościele! A oni się dziwią. „Gdzie? W którym?” I wtedy zapisuję im, gdzie są najfajniejsze kościoły i najfajniejsze dziewczyny!

Ida ma nadzieję, że dzięki temu dużo osób zmieni podejście do randkowania i w końcu odnajdzie swoją drugą, upragnioną połówkę. 

Przypomnijmy, że Ida Nowakowska jest prowadzącą dwóch programów na kanale TYP2. Prowadzi "Pytanie na śniadanie" i "The Voice Kids".

Naszym zdaniem podejście Idy w dzisiejszych czasach jest dosyć niespotykane. A wy co o tym myślcie?

BO

Poniżej możecie zobaczyć gwiazdy, które zakochały się na planie filmowym. 

Zobacz wideo