Selena Gomez miała atak paniki na chwilę przed wyjściem na scenę podczas AMAs. To tłumaczy jej fatalny występ

Selena Gomez nie zachywciła podczas występu na gali American Music Awards. Znany jest już powód jej wpadki.

W miniony weekend za oceanem odbyła się gala American Music Awards. Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów był występ Seleny Gomez. Piosenkarka zaśpiewała swoje dwa najnowsze single, czyli "Lose You To Love Me" oraz "Look At Her Now". Niestety, trudno uznać jej wykon za udany. Gwiazda była bardzo spięta, a w dodatku mocno fałszowała, co próbowała ukryć częściowym playbackiem. Te niedoskonałości zauważyli nawet jej fani.

Selena Gomez miała atak paniki

Zagraniczne media donoszą, że powodem niedzielnej wpadki Gomez miał być atak paniki, jakiego doświadczyła na chwilę przed występem.

Selena zdecydowanie czuła niepokój zanim wyszła na scenę. Przeszła też atak paniki. Wywierała na siebie ogromną presję - zdradza źródło E! News.

Podobne informacje przekazuje informator magazynu "People".

Była bardzo zdenerwowana. Nie występowała na scenie od dwóch lat, a w dodatku to jest ważna dla niej piosenka. Chciała dać z siebie wszystko.

Te doniesienia nie powinny jednak nikogo dziwić. W końcu Selena Gomez ma za sobą bardzo trudny rok. Przypomnijmy, że po tym jak Justin Bieber wziął ślub z Hailey Baldwin, wokalistka przeszła załamanie nerwowe, które zakończyło się hospitalizacją. Gwiazda już wcześniej otwarcie opowiadała o swoim zdrowiu psychicznym.

Selena Gomez nie powinna wracać do muzyki?

Po nieudanym występie Gomez podziękowała swoim fanom na Instagramie za to, że towarzyszą jej w najtrudniejszych momentach. Najwyraźniej sama była świadoma tego, że coś poszło nie tak.

 
Dobrze jest wrócić. Dziękuję całemu zespołowi i moim fanom, którzy stoją przy mnie - napisała.

Myślicie, że Selena Gomez rzeczywiście jest już gotowa na powrót? My nie jesteśmy do końca przekonani. Koncerty to przecież nieodłączna część pracy piosenkarek. Jeśli 27-latka będzie tak silnie przeżywała każdy kolejny występ, to może negatywnie odbić się nie tylko na jej kondycji, ale też na poziomie wykonań.

Tymczasem Justin Bieber i Hailey Baldwin okazują sobie miłość na Instagramie:

Zobacz wideo