Kasia Szklarczyk zjawiła się na finale "Top Model". Opowiedziała nam o rozstaniu z Patrykiem Grudowiczem. "Chcę, żeby był szczęśliwy"

Kasia Szklarczyk pojawiła się na finale "Top Model". Był tam również jej były partner Patryk Grudowicz. W rozmowie z Plotkiem modelka opowiedziała o kulisach rozstania z modelem i zdradziła, że nadal się przyjaźnią.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz przez kilka miesięcy tworzyli szczęśliwy związek. Ich historia była naprawdę romantyczna - oboje byli zwycięzcami "Top Model". Podczas poniedziałkowego finału kolejnego sezonu nasza reporterka podpytała gwiazdę o kulisy rozstania. Słowa modelki zaskakują i imponują. 

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (7)
Kasia Szklarczyk na finale "Top Model" opowiedziała o rozstaniu z chłopakiem
Zaloguj się
 • samochodemwszedzie

  Oceniono 1 raz 1

  Podobno kasia nie chciała słyszeć o w kakałko a marcwelina bardzo chętnie ciepłego patryczka przejechała hehehhe!

 • Gość: Sonia

  Oceniono 1 raz 1

  Patryk po 2 latach powinien tak funkcjonować jak Mateusz Maga który radzi sobie bardzo dobrze. Powinni się spotkać i porozmawiac może Mateusz mu doradzi.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  szkoda świetnie razem wyglądali hehe :D :) :X :C c:

 • Gość: Kasia

  Oceniono 7 razy -1

  Patryk nie ma przewodnika kogoś kto by sie nim zaopiekował zawodowo w sposob profesjonalny postawił go do pionu . Dobrze ze Kasia nie zerwała kontaktu z nim

 • Gość: Ola

  Oceniono 6 razy -2

  Bardzo Kubie Patryka mam nadzieje ze jakiś znany projektant weźmie go jako twarz marki

 • Gość: Jol

  Oceniono 5 razy -5

  Chciałabym by Kasia i Patryk wrócili do siebie i żeby Kasia mała impuls Patrykowi do pracy nad sobą bo może być wielka gwiazda ma duże szanse

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX