Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Klara będzie miała brata czy siostrę? O płci dziecka wypowiedziała się przyjaciółka trenerki

Anna Lewandowska wkrótce po raz kolejny zostanie mamą. Od momentu ogłoszenia radosnej nowiny fani zastanawiają się, jakiej płci będzie drugie dziecko Roberta i Anny. Przyjaciółka trenerki fitness postanowiła podzielić się swoimi informacjami.

Anna i Robert Lewandowscy kilka tygodni temu podzielili się radosną nowiną - niedługo na świecie powitają kolejne dziecko. Fani wciąż zastanawiają się; Klara będzie mieć brata czy siostrę? 

 

Przyjaciółka Anny Lewandowskiej zdradziła tajemnicę?

Ostatnio, w magazynie "Flesz" pojawiła się wypowiedź przyjaciółki Anny Lewandowskiej. Według kobiety Klara będzie mieć... siostrę! We "Fleszu" czytamy wypowiedź znajomej trenerki:

Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki

Lewandowska miała pochwalić się przyjaciółce, że wkrótce będzie mieć drugą córkę. Wierni fani Lewandowskich muszą się jednak na razie wstrzymać z gratulacjami - radosna nowina nie została jeszcze potwierdzona. 

Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostaną rodzicami

Ta data zostanie w pamięci wielbicieli Lewandowskich na długo. 6 listopada Robert Lewandowski, po strzeleniu bramki w meczu FC Bayern Monachium z Olympiakos Pireus wykonał symboliczny gest. Gratulacji nie było końca - parze złożyło życzenia wiele gwiazd, a ciepłe słowa płynęły z całego świata. 

ZS

Rodzina Lewandowskich wybrała się na wspólny spacer: 

Zobacz wideo