"Rolnik szuka żony". Ania i Jakub nie są już razem? Internautka wygadała się pod postem Manowskiej

Związek Ani i Jakuba w programie "Rolnik szuka żony" budził wiele emocji. Widzowie żywo kibicowali tej parze, aby finałem ich znajomości był ślub. Niestety, jedna z internautek informuje, że ta relacja nie ma swojego szczęśliwego zakończenia.

Finał programu "Rolnik szuka żony" już w najbliższą niedzielę, jednak już teraz wiadomo, że kolejna z par nie przetrwała próby czasu. Ania i Jakub byli bardzo lubiani przez widzów. Podobno rolnik i jego wybranka nie zdecydowali się na rozwijanie relacji.

"Rolnik szuka żony": Ania i Jakub nie są razem

Marta Manowska zamieściła na Instagramie zdjęcie z Jakubem. Pod publikacją pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci życzyli uczestnikowi znalezienia szczęścia.

 

Jedna z komentujących wyraziła swój żal, że Ania i Jakub nie są już razem. Inna internautka zapytała jaki był powód ich rozstania, na co kobieta odpowiedziała:

Bo życie pisze różne scenariusze, a kto jest inteligentny ten wie, że do tanga trzeba dwojga...

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony screen Instagram/martamanowska

Ania i Jakub byli jedną z bardziej lubianych przez widzów par. Ci doceniali, że oboje podchodzą do relacji na poważnie, prowadzili inteligentne rozmowy i mieli ciekawe pomysły na wspólne spędzanie czasu. Jakub dzięki Ani przełamał swój lęk i po raz pierwszy od lat wsiadł na rower. Sam rolnik przyznał, że ta relacja dodaje mu skrzydeł.

Miejmy nadzieję, że te doniesienia nie są prawdziwe a miłość Jakuba i Anny kwitnie. W końcu nadzieja umiera ostatnia.

DK

Zobacz: "Rolnik szuka żony". Pary, które przetrwały po programie

Zobacz wideo
Więcej o: