Eurowizja Junior 2019. Mateusz Morawiecki na trybunach z dwójką swoich dzieci. "Dawno nie widziałem w ich oczach takiego zachwytu"

Niedzielny wieczór wywował naprawdę sporo emocji. Cała Europa była świadkiem wygranej młodej wokalistki z Polski, która zrobiła ogromne wrażenie nawet na premierze naszego kraju, Mateuszu Morawieckim.

Od niedzieli Polska żyje sukcesem 12-latki, która triumfowała w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i nawet gwiazdy postanowiły pogratulować młodej wokalistce. Wśród nich była m.in. Doda, która swoją reakcją pozytywnie zaskoczyła fanów. Viki Gabor miała również silne wsparcie w hali w Gliwicach. Okazuje się, że kibicował jej sam premier Mateusz Morawiecki z dziećmi.

Eurowizja Junior 2019. Mateusz Morawiecki z dziećmi wspierał Viki Gabor

Mateusz Morawiecki postanowił wesprzeć polską reprezentantkę prosto z trybun. Nie był sam, towarzyszyła mu dwójka dzieci. Ze słów premiera wynika, że cała rodzina bawiła się świetnie. Udostępnił również kilka zdjęć.

Pamiętam, jak trzymaliśmy kciuki za występ Roksany Węgiel w Mińsku. Dziś te emocje mogliśmy przeżywać na żywo, kibicując w Gliwicach naszej Viki Gabor. Ogromne gratulacje dla wszystkich młodych Artystów. Życzę Wam kariery co najmniej na miarę ABBY - napisał.

To niejedyne zdjęcia, które udostępnił premier na swoim profilu. W kolejnym poście nawiązał do zwycięstwa Viki Gabor, ale również reakcji swoich dzieci na jej występ. Podobno były zachwycone.

Zobaczcie nieco więcej zdjęć z niezapomnianego wieczoru w Gliwicach. To wspaniałe zwycięstwo Viki Gabor przejdzie do historii Junior Eurovision Song Contest, a dla mnie to także świetny czas, który mogłem spędzić z moimi kochanymi Dziećmi. Dawno nie widziałem w ich oczach takiego zachwytu, jak podczas energetycznego występu Viki i jej zespołu.

Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Nie wszystkim się to spodobało:

Zobacz wideo

Wiedzieliście, że premier lubi takie wydarzenia?

KB

Więcej o: