"Rolnik szuka żony 6". Marta i Sławomir rozstali się. Internauci znają powód. Miażdżący

Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" przyniósł rozstanie. Tym razem padło dla Sławomira i Martę. Ciekawscy internauci mają swoją teorię co do powodu.

W najnowszym odcinku programu "Rolnik szuka żony" pary wybrały się na romantyczne randki. Adrian i Ilona pojechali nad morze, Sławomir i Marta pojechali w góry, a Jakub i Ania udali się do Wrocławia. Niestety nie każda randka skończyła się dobrze, a doskonale się o tym przekonali Sławomir i Marta. 

"Rolnik szuka żony": Sławomir rozstał się z Martą

Wspólny czas Sławomira i Marty w górach nie był dla nich owocny. Rozmowa pomiędzy nimi nie kleiła się od samego początku, toteż ci podczas kolacji doszli do wniosku, że nie ma sensu ciągnąć na siłę ich znajomości. Na Facebooku programu "Rolnik szuka żony" zawrzało w komentarzach. Internauci nie zostawili na mężczyźnie suchej nitki. 

Ile ona się męczyła psychicznie na tej "randce."
Wydawał się konkretny facet, a tu takie flaki z olejem.
Widać dziewczyna potrzebuje miłości i byle się nie zadowoliła tym byle czym, chłop bez emocji - piszą pod postem fani. 

Co ciekawe, niektórzy uprzejmie donieśli, że Sławomir podczas programu zdążył zejść się ze swoją byłą dziewczyną, a na randce już doskonale o tym wiedział, więc nie miał po co się starać. Myślicie, że faktycznie osoba trzecia stanęła im na drodze?

Niektóre związki z "Rolnik szuka żony" przetrwały próbę czasu:

Zobacz wideo

RG