Eurowizja Junior 2019. Scena w Gliwicach... na bogato! Ale spójrzcie na stylizacje prowadzących. Roxie Węgiel sztos

W Gliwicach odbył się 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Musimy przyznać, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Estrada robi wrażenie. Występy są zjawiskowe. Ale spójrzcie na stylizacje prowadzących. Klasa!

W niedzielne popołudnie, punktualnie o godzinie 16:00 czasu polskiego, rozpoczęła się Eurowizja Junior. Ze względu na zeszłoroczne zwycięstwo Roksany Węgiel finał ten jest bardzo ważny dla naszego kraju. Polska, jako zwycięzca ubiegłorocznej edycji, jest organizatorem tegorocznego show. 

Eurowizja Junior 2019. Scena w Gliwicach robi wrażenie

TVP zdecydowało, że 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się w hali Arena w Gliwicach. Musimy przyznać, że organizacja show jest na najwyższym poziomie. Scena i wizualizacje do występów robią wrażenie.

Prowadzący także spisali się na medal. W tej roli zobaczyliśmy Idę Nowakowską, Aleksandra Sikorę i Roksanę Węgiel

ida Nowakowska, Aleksander Sikora i Roksana Węgielida Nowakowska, Aleksander Sikora i Roksana Węgiel Lukasz Kalinowski / EN

Ida Nowakowska postawiła na chabrowy kombinezon. Olek Sikora przebrał się w trakcie trwania konkursu. Najpierw był w cekinowej marynarce, następnie zmienił ją na klasyczną, smokingową. Roxie Węgiel pojawiła się natomiast w krótkiej, srebrnej sukience z mocno zarysowanymi ramionami.

Cała trójka prezentuje się na scenie zjawiskowo, prawda?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.