Książę Andrzej wypiera się współżycia z 17-latką. Jego tłumaczenie, co robił tamtego wieczoru, oburzyło samą Meghan Markle

Książę Andrzej zrezygnował z pełnienia książęcych obowiązków po fali krytyki, jaka spadła na niego za niefortunne słowa podczas wywiadu. Jego zachowanie oburzyło nawet łamiącą protokół królewski Meghan Markle.

O rodzinie królewskiej chyba nigdy nie przestanie być głośno. Albo pojawiają się kolejne doniesienia na temat zdrad, albo sporów między członkami. Tym razem na językach znów jest afera sprzed lat - rzekomy stosunek seksualny, jaki z 17-letnią dziewczynką miał wielokrotnie odbyć syn królowej Elżbiety. Jego zachowanie skrytykowała ponoć Meghan Markle.

Meghan Markle oburzona tłumaczeniami księcia Andrzeja

Plotki głoszą, że w latach 2001- 2002 książę Andrzej spotykał się z nieletnią wówczas Virginią Roberts Giuffre. Mężczyzna od zawsze wypierał się tych oskarżeń i jak do tej pory nie znaleziono na ten zły czyn dowodów. Niesmak pozostał. Ponadto ostatnio - po tym, jak 35-letnia kobieta opowiedziała o ich znajomości - znów zaczął się bronić. Wspominając wieczór, podczas którego miało dojść do pierwszego spotkania z 17-latką, powiedział, że zabrał córkę na pizzę. 

To nie miało miejsca. Mogę kategorycznie powiedzieć, że to się nigdy nie stało. Co więcej, nie pamiętam, bym kiedykolwiek poznał tę panią - mówił w BBC.

Jego tłumaczenie spotkała się ze sporą krytyką. Do grona oburzonych osób zalicza się ponoć Meghan Markle. Jak podaje "The Telegraph":

Meghan jest przerażona sposobem, w jaki książę Yorku odrzucił zarzuty, że uprawiał seks z nastolatką.

Oburzenie Meghan nikogo dziwić nie powinno. Książę wypierał się bowiem również samej znajomości z 17-latką, podczas gdy na jaw wyszły ich wspólne zdjęcia. Do tego w tym samym czasie syn Elżbiety II utrzymywał bliskie relacje z pedofilem i miliarderem Jeffreyem Epsteinem, który w sierpniu popełnił samobójstwo i który również miał wykorzystywać seksualnie Virginię Roberts Giuffre. Myślicie, że ta sprawa znajdzie kiedyś swój koniec? 

CW

Meghan Markla i Beyonce spotkali się na premierze "Króla Lwa". Ich spotkanie przeszło już do historii. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (122)
Meghan Markle oburzona na księcia Andrzeja, za jego tłumaczenia w ostatnim wywiadzie
Zaloguj się
 • Gość: ...

  Oceniono 58 razy 50

  Przestańcie wypisywać, że Andrew jest oskarżony o kontakty z 17-latką! Plotkowicze to czytają i zaczynają zbokowi współczuć! Problem z tym, że wśród dziewczynek, które Epstein oferował bogaczom były też prawdopodobnie dużo młodsze. Nikt nie wie czy wasz cudowny książę nie gwałcił 13-latki. Z Epsteinem przyjaźnił się przez lata i nikt tak na prawdę nie wie co się działo kiedy się spotykali. Zresztą gdyby chodziło tylko o sypianie z 17-latką to raczej nie zrezygnowałby z pełnienia obowiązków członka rodziny królewskiej ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 57 razy 45

  "Jego zachowanie oburzyło nawet łamiącą protokół królewski Meghan Markle."
  Na prawdę porównujecie łamiącą protokół królewski kobietę, do milionera uwikłanego w międzynarodową aferę pedofilską?
  A jego rodzina co powiedziała? Mają pedofila pod dachem, pasuje im to? A może się cieszą, że Epstein został wyhuśtany.

 • Gość: Xoxo

  Oceniono 33 razy 25

  We wszystko co się dzieje wplączecie Meghan? Brak wam pomysłów na hejt?

 • Gość: lg

  Oceniono 32 razy 18

  ja myśle eż ten pedofil ma za dużo kasy żeby skończyć w pierdlu. Taka w tym świecie sprawiedliwość

 • Gość: hallos

  Oceniono 30 razy 16

  Cała ta rodzina wygląda jak mutanty genetyczne, rypią się między sobą, brat z siostrą, siostra z kuzynem, kuzyn z matką, i tak w kółko.

 • Gość: JJ

  Oceniono 16 razy 14

  Ale jakie to ma znaczenie? Meghan jest "wżeniona" w rodzinę królewską i w zasadzie nie ma tam nic go gadania. Lubię ją, ale taka jest prawda.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 46 razy 14

  13 października 1384 przybyła Jadwiga z Węgier do Polski i została królową Polski w wieku 10 lat.
  Gdy zobaczyła Jagiełłę musiała być zauroczona...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX