Związek Adriana z "Rolnik szuka żony" wciąż trwa po programie. Pochwalił się romantycznymi zdjęciami na Instagramie

Czekamy na finał szóstej edycji "Rolnik szuka żony", ale widzowie już wiedzą, że Ilona i Adrian są wciąż razem. Para zamieściła wspólne zdjęcia na Instagamie.

Najnowszy, już szósty sezon "Rolnik szuka żony" dostarcza wiele emocji. Ostatnio konflikt Marleny i Seweryna podzielił widzów. O ile ci uczestnicy nie znaleźli uczucia w show, o tyle wszystko wskazuje na to, że Adrianowi się udało. Rolnik pokazuje dużo romantycznych zdjęć z Iloną na Instagramie. Fotografie udowadniają, że Ilonę i Adriana łączy coś więcej.   

"Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian są razem

W ostatnim odcinku show, który zostanie wyemitowany 1 grudnia, uczestnicy odpowiedzą na pytania Marty Manowskiej na temat tego, jak zmieniło się ich życie po programie. Finałowy odcinek był nagrywany nieco później niż odcinki emitowane aktualnie w telewizji, dlatego uczestnicy będą mogli odpowiedzieć na pytania z perspektywy czasu.

Jednak już teraz wiadomo, jaka będzie odpowiedź Adriana, którego - jak się okazuje - połączyło coś więcej z Iloną. Adrian i Ilona na Instagramie chętnie zamieszczają wspólne zdjęcia.

 
 
 

Fani są zachwyceni takim finałem, w komentarzach gratulują parze. 

Gratulacje! Oglądałam i wiedziałam, że skończy się to dobrze. Powodzenia!
Patrzcie, jak wiele można zyskać i jak przypadkiem się poznać. Szczęścia!
Tak bardzo się cieszę, byłaś moja faworytą w programie - pewna siebie szczera dziewczyna, super.

Gratulujemy zakochanej parze!

DK

Wiele par po programie wspólnie układa sobie życie. Małgosia i Paweł z "Rolnika..." wzięli ślub:

Zobacz wideo
Więcej o: