Książę William i księżna Kate nie chcą trzymać dzieci pod kloszem. Jednak to może nie być łatwe

Książę William i księżna Kate chcą wychować swoje dzieci "normalnie". Pragną, aby doświadczyły jak najwięcej zwykłego życia, jak inni ich rówieśnicy. Czy to w ogóle możliwe?

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate od urodzenia stały się sławne na całym świecie. Mimo to ich rodzice chcą, aby zaznały jak najwięcej normalnego życia. Z pewnością nie będzie to łatwe.

Książę William i księżna Kate chcą wychować dzieci "normalnie"

Książę George, książę Louis i księżniczka Charlotte wiodą kompletnie inne życie niż ich rówieśnicy. Ich życie zostało zaplanowane, zanim się jeszcze urodzili, jednak mimo to ich rodzice chcą, aby poznali świat również z tej innej, zwyczajnej strony. Osoba z otoczenia rodziny królewskiej w rozmowie z magazynem "The Sun" wyznała, że księżna Kate od samego początku miała taki zamiar.

Kate zawsze chciała, aby jej dzieci żyły w normalnym świecie. Zarówno ona, jak i William nie chcą, aby ci były pod kloszem. Chcą wychować je w taki sposób, aby przeżywały wszystko, jak ich rówieśnicy.

Nie da się ukryć jednak, że przed książęcą parą trudne do wykonania zadanie. W końcu George, Louis i Charlotte zawsze będą pod medialnym ostrzałem, a do tego George jest już przygotowywany do swojej przyszłej roli króla. Żaden z jego rówieśników nie ma podobnych doświadczeń. 

Warto również przypomnieć, że pierwszą osobą w rodzinie królewskiej, która starała się wychować swoje dzieci nieco inaczej, niż wymaga tego protokół, była księżna Diana, mama Williama i Harry'ego. Myślicie, że książę William i księżna Kate zainspirowali się jej zachowaniem?

Zobacz, jak rodzina królewska świętowała urodziny królowej:

Zobacz wideo

RG