Znajomi straszyli Grześka i Anię z "Rolnik szuka żony", że z dwójką dzieci będzie im bardzo ciężko. Teraz oni zdradzają, czy dają sobie radę

Grzesiek i Anna Bardowscy z "Rolnik szuka żony" doczekali się drugiego dziecka. W jednym z wywiadów opowiedzieli, jak sobie radzą z wychowaniem dzieci, a także zdradzili, czy starszy syn był zazdrosny.

"Rolnik szuka żony" to format, który wciąż cieszy się ogromną oglądalnością, nic dziwnego więc, że nie brakuje chętnych do udziału w kolejnych edycjach. Niestety, wiele związków z programu nie może przetrwać próby czasu, jednak Grzesiek i Anna Bardowscy są świetnym wyjątkiem od tej reguły. Para jest już po ślubie, a na świecie pojawiło się niedawno jej drugie dziecko

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" o wychowaniu dzieci

Grzesiek i Ania z programu "Rolnik szuka żony" zdecydowali się opowiedzieć o tym, jak radzą sobie z wychowaniem już dwójki swoich dzieci. Swoimi przemyśleniami podzielili się na łamach serwisu Pudelek. Okazuje się, że najmłodsza pociecha wcale nie sprawia im tyle kłopotu, co zakładali.

Znowu nie sprawdziły się opowiadania naszych znajomych, jak to przy dzieciach jest ciężko, bo Liwia póki co jest megagrzeczna! Jedzonko spanko, do płaczu musi być naprawdę zdenerwowana - zapewnia Grzesiek. 

W związku z tym, że sezon prac rolniczych powoli dobiega końca, Grzesiek będzie miał o wiele więcej czasu dla swojej żony i dzieci. Teraz będzie mógł o wiele bardziej pomagać swojej żonie.

Jasiu tak się rozgadał, tak jest wszystkiego ciekawy i nigdy się nie męczy, że pomoc jest jak najbardziej wskazana. Fajnie też zareagował na Liwię, może przez nasze tłumaczenia przez całą ciążę - podchodzi do niej, powie, że jest bardzo miła, abo da jej jakiegoś pluszaka i na tym się interakcja kończy bo przecież ma tyle innych, ważniejszych spraw do załatwienia - to na wielki plus- dodał dumny tata.
 

Gratulujemy i trzymamy kciuki za wytrwałość!

Ania Bardowska chętnie relacjonowała swoją ciążę na swoim Instagramie:

Zobacz wideo

RG