Justyna Żyła nie zawsze imponowała stylem. Teraz? Jej body z Zary za 89 złotych to prawdziwa perełka. Chcemy takie samo!

Justyna Żyła pojawiła się w kinie Cinema City na czerwonym dywanie. Tym razem zachwyciła wyczuciem stylu. Jej body z frędzlami to prawdziwy majstersztyk!

Justyna Żyła środowy wieczór spędziła w kinie. Na swoim Instagramie pochwaliła się stylizacją. 

Justyna Żyła w nowej zachwycającej kreacji

Gwiazda postawiła na dość prosty look, mimo to bardzo seksowny. Ubrana była w obcisłą czarną spódniczkę, w którą włożona była czarna bluzka z bufkami. Nogi zostały podkreślone długimi kozakami aż do ud. Całą stylizację podkreślała prosta fryzura - upięty kok. 

Ten outfit Justyny to dowód na to, że żeby wyglądać fantastycznie i seksownie, nie potrzeba wydawać masy pieniędzy. Czarną bluzkę z bufkami, którą miała na sobie Justyna możecie znaleźć w sieciówce za jedyne 89 zł!

Justyna Żyła w nowej kreacjiJustyna Żyła w nowej kreacji Fot. Zara online

My jesteśmy zachwyceni kreacją gwiazdy, gdyż, jak pamiętamy, nie każdy jej ubiór był tak zachwycający. Justynie dosyć często zdarzały się wpadki modowe. Jednak teraz jej się udało. Ubrać się tak seksownie i niedrogo to nie lada wyczyn! Gratulujemy go Justynie!

BO

Poniżej możecie zobaczyć modowe wpadki gwiazd.

Zobacz wideo