"Rolnik szuka żony". Niespodziewana przyjaźń dwóch kandydatek tej edycji. "Miło się na was patrzy"

Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" wzbudził ogromne emocje. Konfilt Marleny i Seweryna podzielił widzów. Mimo to, możemy powiedzieć, że program zdecydowanie łączy, a nie dzieli ludzi. Historia, którą przeczytacie poniżej jest tego doskonałym przykładem.

"Rolnik szuka żony" jest programem, który często kończy się miłością. Jednak w tym przypadku jest inaczej. Po programie wśród odrzuconych kandydatek narodziła sie... przyjaźń. 

"Rolnik szuka żony". Niespodziewana przyjaźń na planie

Diana i Natalia, bo to właśnie o nich mowa, były kandydatkami rolników tegorocznej edycji. Diana walczyła o serce Seweryna, jednak gdy zauważyła, że on ulokował już uczucia gdzie indziej, postanowiła się wycofać. Natalia natomiast była wybranką Sławka. Jednak ten odrzucił ją, wybierając Martę. 

Obie panie, jak widać, nie przejęły się odrzuceniem przez rolników. Z programu nie odeszły jednak z niczym. Zrodziła się między z nimi przyjaźń, co możemy zobaczyć na ich Instagramach. Natalia i Diana w ostatnim czasie wrzucają masę wspólnych zdjęć. 

Pod jednym ze zdjęciem Natalia napisała:

Tęsknię za Tobą @cold_girl_di, ale za kilka dni się widzimy!
 

Widzowie programu są zachwyceni ich postawą i komentują:

Super wyglądacie. Pozdrawiam, uwielbiam was.
Dziewczyny, znałyście się wcześniej czy w programie się zaprzyjaźniłyście? Miło się na Was patrzy. 

Obie uczestniczki programu potwierdziły, że nie znały się wcześniej, a przyjaźń zrodziła się na planie. Jak widać w programie "Rolnik szuka żony" nie tylko można znaleźć miłość, ale i przyjaźń. My życzymy im wszystkiego, co najlepsze!

BO

Poniżej możecie zobaczyć jedną z par programu, która swoją znajomość zakończyła ... na ślubnym kobiercu. 

Zobacz wideo
Więcej o: