Księżna Kate wycofała się z wydarzenia w ostatniej chwili. Oficjalny powód nie przekonuje zagranicznych mediów. Spekulują coś innego

Czy Kate Middleton spodziewa się kolejnego dziecka? Takie domysły pojawiły się na zagranicznych portalach. Wszystko za sprawą odwołania wizyty w ostatniej chwili.

Kate Middleton oraz książę William mieli wziąć wspólnie udział w rozdaniu nagród Tusk Awards. W ostatniej chwili okazało się, że księżna Kate zdecydowała wycofać się z wydarzenia. Oficjalnym powodem ma być choroba dziecka, z którym postanowiła zostać. Mimo nieobecności na wieczornej gali, Kate spotkała się z osobami nominowanymi i finalistami konkursu na prywatnym przyjęciu w Pałacu Kensington. Niektóre zagraniczne media mają jednak swoją wersję wydarzeń.

Kate Middleton jest w ciąży?

Na zagranicznym portalu Express.co.uk pojawiło się odważne pytanie. Czy księżna jest w ciąży i to był prawdziwy powód odwołania wizyty? Podobno podczas poprzednich ciąż, Kate zdarzało się wycofywać z różnych imprez ze względu na złe samopoczucie. Czy tym razem jest podobnie?

Księżna Kate w pięknej kreacji

Kate pojawiła się na prywatnym przyjęciu z nominowanymi w pięknej sukience w butelkowym kolorze. Ten odcień zieleni pięknie podkreśla urodę Middleton. Sukienka miała długie rękawy i była za kolana, mimo to figura Kate została bardzo dobrze podkreślona. A Wam jak się podoba?

 

Suknia Kate z wizyty w Pakistanie też robiła wrażenie:

Zobacz wideo

Myślicie, że zagraniczne media mogą mieć rację?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.