Julia Kamińska nie spędzi świąt ze swoim partnerem. Ona wróci do rodziny, on zostanie w Warszawie. Piotr podał powód

Julia Kamińska od kilku dobrych lat jest w związku z o 20 lat starszym partnerem. Na łamach "Wysokich Obcasów Extra" opowiedzieli o kulisach swojego, dla wielu  kontrowersyjnego związku.

Partnerem życiowym Juli Kamińskiej jest Piotr Jasek. Poznali się na planie serialu "Brzydula". Ona grała główną rolę, on był scenarzystą. Ich związek wzbudzał niemałe kontrowersje od samego początku, a to za sprawą znacznej różnicy wieku. Piotr jest starszy od Juli o 20 lat. W rozmowie z "Wysokimi Obcasami Extra" opowiedzieli o swojej rodzinie, planach, a także uczuciu. 

Różnica wieku w związku

Mimo że Julia Kamińska jest młodsza od swojego partnera o 20 lat, to zaznacza, że ta różnica wcale nie ma wpływu na ich relacje. Samej zainteresowanej zdarza się nawet żartować ze swojego starszego chłopaka, co też zrobiła, gdy dziennikarka przypomniała aktorce, że w mediach ta różnica wieku jest zawsze podkreślana. 

Widocznie to jest w naszym związku najciekawsze. Wiek nas nie obchodzi. Ale ponieważ wydanie tego tomiku wierszy zajęło Piotrkowi sporo lat, to już teraz go gonię do następnego, bo chce mieć pewność, że dożyje - żartowała Kamińska. 

Święta osobno

Mimo że rodzina Kamińskiej zaakceptowała jej partnera, to para od wielu lat nie spędza razem Świąt Bożego Narodzenia. 

Przerazili mnie ludzie świętami. Tym, że te zakupy robią, że muszą mieć karpie. Jakoś tak moja dusza się buntowała zawsze, że wszyscy muszą się wtedy kochać, robić jedzenie, robić to samo jak na zamówienie - wyznał Piotr.

Julia wyjeżdża na czas świąt do rodzinnego Gdańska, a Piotr zostaje w Warszawie i odpoczywa. Początkowo rodzina Juli nie była pozytywnie do tego nastawiona, jednak z czasem się już przyzwyczaili, że córka przyjeżdża sama. 

Julia Kamińska zadebiutowała kultową rolą w serialu "Brzydula", który już niedługo będzie miał swoją kontynuację:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: