Joanna Krupa z córeczką w jej pokoiku. Fotograf udostępnił nowe zdjęcia z sesji dla "People"! Śliczne to mało powiedziane

Na początku listopada Joanna Krupa została mama swojego pierwszego dziecka. Ostatnio udzieliła zagranicznemu magazynowi "People" wywiadu, a już teraz możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia pokoiku jej córeczki.

Joanna Krupa uwielbia show-biznes. Od kilku lat jest prowadzącą program "Top Model", chętnie pozuje na ściankach, a także jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jako jedna z niewielu gwiazd nie ma problemu z pokazywaniem wizerunku swojego dziecka. Tuż po narodzinach udostępniła małe zdjęcia Ashy-Leigh Presley. Jeśli jesteście ciekawi, jak poprawnie wymawia się to imię, zajrzyjcie TUTAJ. Teraz zobaczyliśmy nowe zdjęcia mamy oraz dziewczynki.

Joanna Krupa w pokoiku córki

Ostatnio pisaliśmy o tym, że 40-letnia modelka udzieliła wywiadu bardzo znanemu, zagranicznemu magazynowi "People". Przy okazji, fotograf zrobił sesję zdjęciową w różowym pokoiku małej Ashy. Teraz postanowił pochwalić się kilkoma fotografiami na Instagramie.

Czasami ludzie, których poznałeś w przeszłości, inspirują cię na przyszłość. Joanna Krupa ma takie czyste serce. Życzę Ci tyle siły i mądrości, byś przekazała to swojej córce. Ciesz się najlepszymi momentami swojego życia... Błogosławieństwa! - napisał fotograf.
 

Na zdjęciach modelka siedzi na podłodze i trzyma swoją śpiącą córeczkę. Widać, że Joanna promienieje. A jak Wam się podoba pokoik?

Finał "Top Model" już za kilka dni. Joanna Krupa nie weźmie w nim udziału:

Zobacz wideo

KB

Więcej o: