Eva Longoria z bardzo głębokim dekoltem. Była o krok od wpadki

Eva Longoria ostatnio pojawiła się w Meksyku na charytatywnej imprezie, ale to jej strój zwrócił uwagę. Aktorka odważyła się na sukienkę z bardzo głębokim dekoltem, która w każdej chwili mogła ukazać za dużo.

Eva Longoria często udziela się charytatywnie. Ostatnio pojawiła się na gali Global Gift, która odbyła się w Meksyku. Na imprezę założyła kreację, która mogła bardzo łatwo wymknąć się z pod kontroli.

Eva Longoria i jej głęboki dekolt

44-letnia aktorka założyła na imprezę długą, czarną sukienkę z kwiecistymi elementami, długimi i szerokimi rękawami oraz bardzo głębokim dekoltem. Kreacja była dość odważna. Fotografowie chyba czyhali na osunięcie się materiału i ukazanie nagiej piersi gwiazdy, dlatego chętnie robili jej zdjęcia pod różnym kątem.

Do stylizacji gwiazda "Gotowych na wszystko" dobrała sandałki i długie zielone kolczyki. Look dopełniał mocny makijaż oka i proste włosy. I choć od wpadki dzieliły ją dosłownie milimetry, Longoria z klasą uniknęła drobnej kompromitacji i "dysfunkcji garderoby".

DK

Zobacz: Eva Longoria pokazała swój trening na siłowni

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (9)
Eva Longoria z bardzo głębokim dekoltem. Była o krok od wpadki
Zaloguj się
 • wylye

  Oceniono 3 razy 3

  Eva Longoria - posiada niezwykły typ urody - nawet dziś wciąż budzi zachwyt. Nieprzypadkowo jedna ze światowych marek - wybrała ją do reprezentowania jej produktów. Wczesne filmy Longorii (i mam nadzieję że długo jeszcze) pokazują jej urodę, kobiecość i seksapil - tej kobiety. Dla mnie jest ona godną następczynią Catherine Deneuve. Bardzo ją lubię.

 • Gość: Anka

  Oceniono 3 razy 3

  wiele naszych "gwiazd" pozuje z takimi "naleśnikami" i jakoś nie ma wpadek ? :)

 • Gość: Gosia.

  Oceniono 2 razy 2

  Piękna jest :)) Rola Gabi w "DH" była dosłownie skrojona dla Niej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  Piękna jest

 • Gość: Anka

  Oceniono 1 raz 1

  A my mamy Paulinę Tumalę :) (charytatywna gala kalendarza Bussi)
  Uprzedzam - tego się nie odzobaczy :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX