Michał Figurski wspomina związek z Odetą Moro. "Mówiła: Sam sobie na to zasłużyłeś i teraz się z tym chrzań". Była żona zareagowała

Michał Figurski w jednym z najnowszych wywiadów zdecydował się opowiedzieć o swojej chorobie, a także o małżeństwie z Odetą Moro. Takich słów się nie spodziewała.

Michał Figurski ma za sobą trudny czas. Wylew, który zbiegł się w czasie z problemami w małżeństwie dziennikarza postawił jego karierę, nawet zdrowie pod dużym znakiem zapytania. Ten na szczęście najcięższe chwile ma już za sobą. Jest zdrowy i odnalazł szczęście u boku innej kobiety. Ostatnio udzielił wywiadu, w którym, nie do końca dobrze ocenił postawę swojej byłej żony - Odety Moro. 

Figurski cierpko o małżeństwie z Odetą Moro

Michał Figurski podczas rozmowy nie omieszkał wychwalać swojej obecnej partnerki, ale tym samy wbił niemałą szpilę swojej byłej żonie.

Moja Magda w najgorszych słowach mówi mi: Spójrz ty na siebie! Co ty wyprawiasz, człowieku?!  A ja wcześniej nie byłem w takiej relacji - wyznał. - Wcześniej było: Sam sobie na to zasłużyłeś i teraz się z tym chrzań.

Czyżby Odeta Moro nie wspierała wystarczająco swojego ówczesnego męża? Dziennikarze "Na Żywo" poprosili ją o skomentowanie niepochlebnych słów Figurskiego. Ta, zakłopotana całą sytuacją nie chciała jej komentować, broniąc się dobrem dziecka. 

Nie chcę w ogóle dotykać tego tematu, bo odbija się to na naszych relacjach. No i moja córka potem cierpi- skomentowała Odeta. 

Myślicie, że Michał Figurski przesadził?

Odeta Moro była gościem "Przerwy na kawę". ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: