Bratowa Liama Hemswortha pierwszy raz o Miley Cyrus. Chyba nie jest fanką jego byłej żony. "Zasługuje na kogoś znacznie lepszego"

Elsa Pataky, czyli bratowa Liama Hemswortha postanowiła nawiązać w najnowszym wywiadzie do Miley Cyrus. Modelka nie pozostawiła na niej suchej nitki.

Jakiś czas temu media na całym świecie obiegła informacja, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się po kilku miesiącach małżeństwa. Piosenkarka postanowiła nie tracić czasu i praktycznie od razu rzuciła się w ramiona modelki, Kaitlynn Carter. Ten związek nie trwał jednak zbyt długo, a sama Miley już znalazła kolejne pocieszenie. Tym razem jest to Cody Simpson. Niektóre zagraniczne media już podejrzewają, że para przechodzi kryzys. Jak radzi sobie z tym wszystkim Liam?

Bratowa Liama Hemswortha skrytykowała Miley Cyrus

Żona Chrisa Hemswortha, Elsa Pataky, przebywa aktualnie w Hiszpanii, gdzie bierze udział w kolejnej kampanii reklamowej. Modelka udzieliła tam głośnego wywiadu, który na pewno zwróci uwagę samej Miley. Podobno Liam jest w dobrej formie.

Mój szwagier, cóż... Po związku, na który poświęcił dziesięć lat jest trochę przygnębiony, ale radzi sobie całkiem dobrze. Jest silnym mężczyzną i zasługuje na to, co najlepsze. Myślę, że zasługuje na kogoś znacznie lepszego - powiedział w magazynowi "Hola".

Aktor bardzo dużo czasu spędza teraz ze swoim bratem.

Zawsze znajdzie wsparcie w rodzinie. Jest nierozłączny ze swoim bratem, który jest blisko niego, aby dać mu siłę, jakiej będzie potrzebował.

A tak bawi się Miley Cyrus po rozstaniu:

Zobacz wideo

Zgadzacie się ze słowami Elsy?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.