Katarzyna Ankudowicz na Wielkim Teście TVP. Ciężarna aktorka wybrała "sprytny" krój sukienki

Katarzyna Ankudowicz już niedługo zostanie po raz pierwszy mamą. Aktorka serialu "O mnie się nie martw" wystąpiła w programie TVP i zaprezentowała się w ciążowej sukience.

Katarzyna Ankudowicz nigdy nie była w centrum zainteresowania mediów. Aktorka znana z seriali "O mnie się nie martw", czy "Pierwsza miłość" głównie skupiała się na swojej pracy, a życiem prywatnym niechętnie dzieliła się z fanami, nawet na Instagramie. Ostatnio zainteresowanie wokół niej wrosło, a to za sprawą ciąży.

Przypomnijmy: Katarzyna Ankudowicz jest w ciąży. Gwiazda serialu "O mnie się nie martw" długo ukrywała, że spodziewa się dziecka

Katarzyna Ankudowicz w ciąży na planie programu TVP

Sama zainteresowana nie skomentowała jeszcze doniesień, co do swojego stanu, co tylko zwiększyło zainteresowanie tym tematem. Katarzyna Ankudowicz nie pokazała również żadnego ciążowego zdjęcia, jednak pojawiła się na nagraniu programu "Wielki Test" w Telewizji Publicznej. Największą uwagę skupiła oczywiście jej kreacja, a to za sprawą rosnącego brzucha aktorki. Ta sprytnie włożyła luźną sukienkę, która nic a nic nie przybliżyła jej dokładnej sylwetki. Myślicie, że Katarzyna Ankudowicz już wkrótce opowie o swojej ciąży, czy będzie jeszcze zwodziła fanów?

Joanna Krupa w przeciwieństwie do aktorki nie miała problemu z opowiadaniem o swojej ciąży. Relacjonowała niemalże wszystko. Przekonajcie się zresztą sami:

Zobacz wideo

RG