Mama Seweryna z "Rolnik szuka żony" wystąpiła w programie TVP. Też szukała miłości

Obecna edycja "Rolnik szuka żony" wzbudza wiele emocji. Jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci zdecydowanie jest Seweryn. Teraz okazuje się, że jego mama również wzięła udział w programie randkowym.

Seweryn w programie "Rolnik szuka żony" wielokrotnie mówił, że to jego mama namówiła go, aby wziął udział w show. Chciała, żeby nie był samotny i znalazł sobie kogoś, kto pokocha go takim, jakim jest. 

Mama Seweryna też szukała miłości w programie telewizyjnym

Sześć lat temu rolnik pożegnał ojca, który popełnił samobójstwo. Jak wspominał w programie, jego mama bardzo przeżyła śmierć taty i chciała ponownie się zakochać. Wzięła więc udział w 2. edycji programu "Pierwsza randka", w którym poznała Wiesława. Para jednak nie zdecydowała się na związek. 

W wywiadzie dla "Super Expressu" siostra Seweryna wyznała:

Nie był w jej typie, zresztą mama po śmierci taty poszukiwała mężczyzny podobnego do niego, z którym mogłaby spędzić resztę życia. Podróżowała, umawiała się na spotkania i chyba nie trafiła na tego idealnego, gdyż tym ideałem był nasz tata Grzegorz, z którym spędzili razem 26 lat jako małżeństwo.
 

Niedługo po emisji programu Pani Danuta, mama Seweryna, ciężko zachorowała i zmarła. Po śmierci rodziców Seweryn przejął gospodarstwo agroturystyczne. 

Przypomnijmy, że w jednym z odcinków programu "Rolnik szuka żony", gdzie odbyła się kłótnia pomiędzy Sewerynem, a jedną z jego partnerek, Marlena zarzuciła rolnikowi, że wziął udział w programie tylko po to, aby promować swoje gospodarstwo agroturystyczne.

Program "Rolnik szuka żony" nadal trwa. Już w najbliższą niedzielę możecie śledzić dalsze losy uczestników. 

BO

Poniżej możecie zobaczyć, które pary z programu "Rolnik szuka żony" przetrwały w związkach:

Zobacz wideo