Ewelina Lisowska bez makijażu i z odrostem na włosach. "Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą". Odważnie!

Ewelina Lisowska zazwyczaj pokazuje się w pełnym makijażu. Tym razem zrobiła wyjątek i fani mogą podziwiać ją w naturalnym wydaniu.

Tej jesieni Ewelina Lisowska była jedną z największych gwiazd Polsatu. Wystąpiła w muzycznym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i choć program jeszcze się nie zakończył - przed nami finał - nikt już nie ma wątpliwości, że to właśnie jej metamorfozy były najgłośniej komentowane i najbardziej komplementowane przez jurorów. Liczne maski, kleje i peruki nie wpłynęły niestety korzystnie na jej cerę. Właśnie pokazała się w naturalnym wydaniu. 

Ewelina Lisowska bez makijażu

Artystka zdecydowała się podzielić z fanami bardzo prywatnym zdjęciem. W takiej wersji nie widzieliśmy jej już naprawdę dawno. 

 
Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą. Mieć te wszystkie siniaczki, zaczerwienienia, przesuszone usta, odrost na włosach i wszelkie inne ludzkie mankamenty.

Ewelina opublikowała właśnie taką fotografię, ponieważ na jej Instagramie wybiła magiczna liczba obserwujących ją osób - 250 tys.

Dodaję to zdjęcie, bo jest Was tu już 250 000! Wiem, że mam niesamowicie kochanych obserwatorów, którzy wiedzą czym jest kultura wypowiedzi i szacunek do drugiego człowieka. Dziękuję, że jesteś ze mną.

Doceniamy gest gwiazdy, bo wiemy, że nie każda kobieta odważyłaby się pokazać bez makijażu. Mamy jednak nadzieję, że dzięki takim gwiazdom, zacznie się to zmieniać i stanie się powszechne. 

CW

Ewelina Lisowska podczas zabiegu. Wszystko nagrała na Instagramie. 

Zobacz wideo