Miło¶ć Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii G±siewskiej kwitnie. Aktor pochwalił się romantycznym zdjęciem z ukochan±. "Do tańca i do różańca"

Nie ma mowy o żadnym kryzysie w zwi±zku Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii G±siewskiej. Spójrzcie na ich nowe zdjęcie. Tak romantycznego jeszcze nie mieli!

Adam ZdrójkowskiWiktoria G±siewska poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl". Uczucie między granymi przez nich bohaterami przerodziło się w uczucie w życiu prywatnym. Od kilku lat s± więc jedn± z najpopularniejszych i najszczę¶liwszych par młodego pokolenia, o czym co jaki¶ czas przypominaj± fanom w sieci. Na Instagramie aktora pojawiło się ostatnio wyj±tkowo romantyczne zdjęcie. 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria G±siewska zatańczyli na przyjęciu

Zdjęcie, którym pochwalił się Adam, zostało zrobione na parkiecie. 

Do tańca i do różańca - opisał post Zdrójkowski.

Aktorska para najwyraĽniej była w ostatnim czasie na jakim¶ przyjęciu, być może weselu. Zarówno Adam, jak i Wiktoria byli ubrani bardzo elegancko. Aktorka postawiła na sukienkę w groszki, a jej ukochany na garnitur. Fani nie mogli wyj¶ć z podziwu.

Miło się na Was patrzy. Młodzi, piękni, zakochani.
Prawdziwe love story! Życzę miło¶ci na długie lata.
Piękna miło¶ć Was ł±czy. Pielęgnujcie j±, a wystarczy jej na całe życie.
Piękna młoda para! Widać, że szczerze się kochaj± i nie robi± tego dla show i pod publikę. Pięknie się na nich patrzy i życzę im dużo szczę¶cia.

Pojawił się nawet komentarz, że odegrali jedn± ze scen z "Zimnej wojny" z Joann± Kulig i Tomaszem Kotem w rolach głównych. 

Jak z filmu „Zimna wojna”!

W stu procentach zgadzamy się z obserwatorami. Takich zdjęć powinno być w sieci zdecydowanie więcej!

CW

Wiktoria G±siewska w eleganckich kreacjach Violi Piekut. 

Zobacz wideo
Więcej o: