Miłość Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej kwitnie. Aktor pochwalił się romantycznym zdjęciem z ukochaną. "Do tańca i do różańca"

Nie ma mowy o żadnym kryzysie w związku Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Spójrzcie na ich nowe zdjęcie. Tak romantycznego jeszcze nie mieli!

Adam ZdrójkowskiWiktoria Gąsiewska poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl". Uczucie między granymi przez nich bohaterami przerodziło się w uczucie w życiu prywatnym. Od kilku lat są więc jedną z najpopularniejszych i najszczęśliwszych par młodego pokolenia, o czym co jakiś czas przypominają fanom w sieci. Na Instagramie aktora pojawiło się ostatnio wyjątkowo romantyczne zdjęcie. 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zatańczyli na przyjęciu

Zdjęcie, którym pochwalił się Adam, zostało zrobione na parkiecie. 

Do tańca i do różańca - opisał post Zdrójkowski.
 

Aktorska para najwyraźniej była w ostatnim czasie na jakimś przyjęciu, być może weselu. Zarówno Adam, jak i Wiktoria byli ubrani bardzo elegancko. Aktorka postawiła na sukienkę w groszki, a jej ukochany na garnitur. Fani nie mogli wyjść z podziwu.

Miło się na Was patrzy. Młodzi, piękni, zakochani.
Prawdziwe love story! Życzę miłości na długie lata.
Piękna miłość Was łączy. Pielęgnujcie ją, a wystarczy jej na całe życie.
Piękna młoda para! Widać, że szczerze się kochają i nie robią tego dla show i pod publikę. Pięknie się na nich patrzy i życzę im dużo szczęścia.

Pojawił się nawet komentarz, że odegrali jedną ze scen z "Zimnej wojny" z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem w rolach głównych. 

Jak z filmu „Zimna wojna”!

W stu procentach zgadzamy się z obserwatorami. Takich zdjęć powinno być w sieci zdecydowanie więcej!

CW

Wiktoria Gąsiewska w eleganckich kreacjach Violi Piekut. 

Zobacz wideo