Pink zawiesza karierę! Gwiazda zdradziła powody swojej decyzji

Pink ogłosiła, że zawiesza karierę. W najbliższym czasie gwiazda planuje skupić się na rodzinie.

W show-biznesie, a w szczególności w branży muzycznej, niełatwo znaleźć gwiazdy, które od lat utrzymują się na szczycie nie dzięki skandalom, a sukcesom zawodowym. Do tego grona z pewnością zalicza się Pink. Wokalistka wydała swój debiutancki album w 2000 roku. Od tamtej pory wylansowała dziesiątki przebojów oraz zagrała setki koncertów. W lipcu gwiazda wystąpiła także w Polsce. Po wielu latach Alecia Beth Moore, bo tak właściwie nazywa się Pink, postanowiła zawiesić karierę.

Pink robi sobie przerwę

Ta wiadomość załamała miliony fanów Pink na całym świecie. Kilka dni temu wokalistka ogłosiła, że zamierza zawiesić karierę i skupić się na rodzinie. Przypomnijmy, że gwiazda jest szczęśliwą żoną Careya Harta. Owocem ich miłości są dzieci: 8-letnia na Willow oraz 2-letni Jameson Moon.

O swojej decyzji gwiazda poinformowała w wywiadzie podczas gali Country Music Association Awards.

Moja córka Willow wróciła właśnie do szkoły, a syn Jameson niedługo zacznie chodzić do przedszkola. To będzie rok dla rodziny. W życiu mojego męża też wiele się wydarzy. Jest bardzo pomocny. Jeździł ze mną po całym świecie. Teraz jego kolej, aby zrobił coś dla siebie - wyjaśniła.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Pink rzeczywiście pracowała na najwyższych obrotach. Mimo wszystko będzie nam jej brakować. Obecnie nie wiadomo, jak długo potrwa jej przerwa w karierze. Jak myślicie, kiedy możemy spodziewać się wielkiego powrotu gwiazdy?

Więcej o:
Komentarze (18)
Pink zawiesza karierę! Gwiazda zdradziła powody swojej decyzji
Zaloguj się
 • Gość: Ewa

  Oceniono 12 razy 10

  Uwielbiam jej piosenki

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  To jest mądra babka... świadczy o tym to jak uzasadnia swoją decyzję. Dzięki temu, oprócz talentu i pracowitości, jej kariera trwa tak długo. Umie zachować balans, wie co jest w życiu ważne

 • hilux_ie

  Oceniono 1 raz 1

  Jameson, dobre imię. :)

 • romantic3

  0

  No to pewnie wróci do branży za jakieś 10 lat.

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 1 raz -1

  Nie znam musi być mało znana skoro tak rzadko oni piszą A o Wieniawie co trzeci dzień!!

 • szlag_mnie_trafi

  Oceniono 12 razy -6

  A to ma jakieś znaczenie? To jaka jakaś Madonna, czy Lejdi Zgaga?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX